AndroidDarmoweGry na Androida

Ball Travel 3D – kula w przestrzennym labiryncie

Ball Travel 3D jest jedną z ciekawszych, a może nawet najciekawszą z aplikacji, jakie przyszło mi testować w ciągu ostatniego tygodnia. Mogłoby się wydawać, że temat z kulą i labiryntem jest już tak oklepany, że nie można stworzyć niczego więcej. Okazuje się, że jednak można. Co więcej – można to zrobić dobrze i oddać do użytku graczom. Twórca tej aplikacji zadebiutował właśnie tą produkcją – oceny mówią same za siebie – warto pobrać i cieszyć się grafiką 3D, oraz trzymającymi w napięciu efektami.

Widoczny wyżej przycisk jest elementem joisticka, dzięki któremu mamy możliwość poruszania się kulą na planszy. Po naciśnięciu czarnego guzika, piłeczka skacze. Zastanawiacie się po co kulka, która pędzi przez drewniany labirynt miałaby skakać? Kiedy uruchomicie grę dowiecie się, że wspomniany labirynt w kilku miejscach jest wyszczerbiony – aby uniknąć porażki, mamy dwa wyjścia: albo przeskoczyć przeszkodę, abo utrzymać kulę w idealnym położeniu (tak, by przelatując obok dziury, nie wpadła w nią). Podczas gry zbieramy punkty. Te można uzyskać za obręcze przez które przetacza się piłeczka. Umiejscowione są zwykle w takich miejscach, które są bardzo trudno dostępne – warto jednak wysilić się i dopaść niebieskie aureolki. Dają sporo dodatkowych punktów.

Jak widzicie, autor nie ograniczył się do drewnianego labiryntu. W Ball Travel 3D przyjdzie nam toczyć kulę po szynach, w szklanym tunelu, czy na zwykłej platformie. Nie zabraknie również wyrzutni. Satysfakcja gwarantowana.

Pobierz Ball Travel 3D za darmo w Google Play.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

Tagi

Podobne

Close