Ceneo – Twoja mobilna porównywarka cen

Kiedy mamy ochotę coś sobie kupić, chcemy to zrobić możliwie jak najtaniej. Chodzenie po kilkunastu sklepach w jednym albo i kilku miastach nie wydaje się być rozsądnym rozwiązaniem tego problemu. Bez dwóch zdań zdecydowanie lepszym jest pobranie na urządzenie mobilne aplikacji stworzonej przez serwis Ceneo.

Na serwis internetowy Ceneo natknęliście się już pewnie nieraz. Jest on niezwykle pomocny, gdy chcemy zasięgnąć opinii na temat jakiegoś przedmiotu albo po prostu szukamy miejsca, w którym wybraną przez nas rzecz możemy kupić najtaniej. Korzystanie w smartfonie czy tablecie z tej strony nie jest jednak najwygodniejsze, dysponując jedynie przeglądarką internetową. Na szczęście w Google Play i AppStore jest dostępna dedykowana serwisowi aplikacja, która – przyznać trzeba – spisuje się całkiem dobrze.

We wspomnianych wyżej sklepach dostępne są dwie wersje programu – jedne dostosowane do rozdzielczości smartfonów, a drugie tabletów. Dostępne w nich funkcje niewiele się od siebie różnią. Nie trzeba więc opisywać każdej z wersji oddzielnie, a można zająć się jedną konkretną. My zajęliśmy się tą na iPady.

Najważniejszym elementem aplikacji Ceneo jest wyszukiwarka. Umożliwia ona bardzo szybkie znalezienie w serwisie interesującego nas produktu, a następnie przejrzenie opinii na jego temat oraz cen. Liczba obsługiwanych przez serwis sklepów jest imponująca. Przy decydowaniu się na zakup śmiało można więc kierować się jedynie tym, co znajdziemy na Ceneo.

Poza możliwością szukania, program pozwala także na przeglądanie wybranych przez nas kategorii bez potrzeby wpisywania czegokolwiek do wyszukiwarki. Funkcja ta przydaje się szczególnie, gdy chcemy sobie kupić sprzęt danego typu, jednak nie zdecydowaliśmy się jeszcze na konkretny model.

W aplikacji wszystkie wpisywane przez nas wcześniej frazy zapisują się w historii. Ciekawym rozwiązaniem jest w niej tzw. schowek, w którym możemy przechowywać non-stop strony wybranych produktów, by później móc je, na przykład, ze sobą porównać lub pokazać znajomym.

Przeglądanie zasobów Ceneo za pomocą dedykowanego mobilnego programu jest bardzo wygodne. Jeżeli często korzystacie z porównywarek cen, z czystym sumieniem możemy polecić Wam opisywane tutaj narzędzie, które dostępne jest – jak już wspominaliśmy – w Google Play i AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button