Carnivores: Ice Age Pro – czas wybrać się na polowanie!

Macie ochotę wybrać się na polowanie, ale osoby z Waszego otoczenia są przeczulone na punkcie zabijania bezbronnych zwierząt? Przyjrzyjcie się zatem uważniej ciekawej grze „Carnivores: Ice Age Pro”, która pozwoli Wam wyszaleć się ze strzelbą, nie raniąc przy tym żadnego żywego stworzenia.

W produkcji „Carnivores: Ice Age Pro” przyjdzie Wam wcielić się w postać kłusownika, którego zadaniem jest polowanie na różnego rodzaju gatunki zwierząt. Nie znajdziecie jednak w tej grze wilków czy dzików, natomiast będzie mieli w niej okazję upolować, między innymi, wymarłego już mamuta. Domyślacie się już więc pewnie, że akcja opisywanego tytułu rozgrywa się nie w czasach współczesnych, lecz w trakcie tzw. epoki lodowcowej.

Mobilny produkt studia Tatem Games jest typowym FPS-em. Wirtualny świat zbudowany w nim widzimy więc z perspektywy pierwszej osoby. Bez dwóch zdań wpływa to na klimat gry, a także sprawia, iż grając w nią, czujemy się tak, jakbyśmy faktycznie mieli w rękach strzelbę, a wokół nas znajdowało się wiele nieprzyjacielsko nastawionych zwierząt.

Sterowanie odbywa się za pomocą wirtualnej konsolki zamieszczonej na ekranie. Specjalną „gałeczką” wyznaczamy kierunek, w którym mamy iść, natomiast naciskając specjalny przycisk, wystrzeliwujemy pocisk z broni. Dzięki temu nieskomplikowanemu systemowi gra sprawia wiele frajdy, gdyż zajmujemy się w nim tym, czym powinniśmy – samą akcją.

Możliwość zdobywania różnego rodzaju trofeów urozmaica rozgrywkę w „Carnivores: Ice Age Pro”. Niestety, oprawa graficzna gry pozostawia, naszym zdaniem, wiele do życzenia. Jeżeli zatem jesteście bardziej wymagającymi graczami, opisywana tutaj produkcja raczej nie zagości na długo w Waszym urządzeniu.

Grę łowiecką osadzoną w czasach epoki lodowcowej znajdziecie w AppStore. Kupić ją można za nieco ponad 2€.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button