Kick The Ball – skuteczny z Ciebie piłkarz?

Uważasz, że jesteś w stanie strzelać futbolówką dużo lepiej i skuteczniej, niż gwiazdy światowej piłki nożnej (reprezentanci Polski się nie liczą)? Sprawdź się w produkcji mobilnej o nazwie Kick The Ball, którą opiszemy w tym wpisie.

W grze Kick The Ball w każdej planszy chodzi o to samo. Musimy trafić piłką w konkretne miejsca związane z najpopularniejszą dyscypliną sportową świata. Czasem przychodzi zbierać nam złote medale, natomiast innym chorągiewki sędziego liniowego. Za każdym razem jednak zrealizowanie celu jest tak samo trudne.

Autorzy produkcji przygotowali blisko 100 poziomów do ukończenia. Plansze usytuowane są w pięciu różnych lokalizacjach. Żeby było ciekawiej, nie wszystkie z nich to owiane sławą stadiony największych klubów piłkarskich. Warto wspomnieć, że w trakcie naszej zabawy możemy za nasze starania odbierać różnego rodzaju bonusy w postaci power-upów, specjalnych obiektów i tym podobnych. Trzeba się więc starać.

Sterowanie w Kick The Ball to nic innego jak system oparty na przeciąganiu palcem po ekranie, w celu kopnięcia piłki. Mimo że uderzanie futbolówki nikomu z Was nie powinno sprawić w apce problemów – bez dwóch zdań ciężko będzie Wam w szybkim czasie ukończyć każdy przygotowany level.

Pełna wersja gry kosztuje prawie trzy dolary. Wydaje mi się, że jeśli lubicie gry piłkarskie, powinniście skusić się na tę produkcję. Potrafi bowiem zająć naprawdę sporo wolnego czasu.

Kick The Ball do pobrania za $2,99 w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 7/10

Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close