DarmoweGry na iOSiOS

Baby Lava Bounce – pal, dziecko pal!

Większość rodziców nie zachęca dzieci do palenia. Inaczej jest w rodzince lawy. Tutaj od małego wszyscy uczeni są tego, by palili wszystko, co stanie im na drodze. Jeśli chcecie sprawdzić jak to wychowanie sprawdza się w praktyce, koniecznie zagrajcie w produkcję Baby Lava Bounce.

Baby Lava Bounce wcielamy się w tytułowe dziecko lawy mieszkające wraz z całą rodziną w wulkanie na tropikalnej wyspie. Pewnego dnia wulkan postanowił przestraszyć nieco turystów i trysnął gorącą substancją. Naszym zadaniem jest sterowanie nią w taki sposób, by jak najdłużej utrzymała się przy życiu, czyli mówiąc inaczej – nie spotkała się z wodą. Zadanie proste nie jest, o czym zapewne nie będzie trzeba przekonywać osoby grające w apki pokroju Tiny Wings.

System sterowania w Baby Lava Bounce do skomplikowanych nie należy. Główny bohater sam przemieszcza się z lewej na prawą część ekranu. Nasze zadanie polega jedynie na dotykaniu wyświetlacza w momencie, gdy chcemy „wylądować” na jakiejś mniejszej bądź większej wysepce. Przy wykonywaniu zadania należy również pamiętać o tym, że lawie też kończy się „power”. Możemy doładować go w bardzo prosty sposób – niszcząc palmy, ananasy czy… turystów wypoczywających nad oceanem.

Baby Lava Bounce to produkcja, która bez dwóch zdań przypadnie do gustu miłośnikom pikselozy. Mimo że sama rozgrywka do porywających nie należy, uważam, że warto opisywaną tutaj produkcją zainteresować się chociaż przez chwilę. Wszystko dlatego, że jest darmowa i zdaje egzamin w chwilach ogromnej nudy.

Baby Lava Bounce do pobrania za darmo w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 7/10

 

Tagi

Podobne

Close