AA Jewel Breaker Pro – zbijaj chińskie bąble

Lubicie gry polegające na zbijaniu bąbelków w jak największej ilości przylepionych do sufitu? Oto AA Jewel Breaker Pro – gierka bardzo, bardzo, BARDZO podobna do Bubble Witch Saga, z tą tylko różnicą, że zamiast złych czarownic, kulki wyrzuca uśmiechnięty Chińczyk. Pająki zamienione zostały w znane, chińskie ozdoby, a gary na wpadające kule na zwykłe beczki. Podróbka, ale z zabawnymi elementami dźwiękowymi i wizualnymi.

Zadanie gracza polega na wyrzucaniu piłek w górę w taki sposób, aby te zbijały bąbelki w takim samym kolorze w największej możliwej ilości. Spadające trofea wpadają do pojemników, w których zostają przeliczane na punkty. Najlepiej zbijać kule przy samej górze – mamy wtedy szansę na bonusowe zawalenie się sufitu i uzyskanie awansu do kolejnego levelu z trzema gwiazdkami. Za zebrane wirtualne fanty możemy kupować przedmioty, które ułatwią nam przejście etapu – np. bomby, które niszczą dużą ilość kul. Do naszej dyspozycji oddano 8 światów z 72 levelami. Każdy etap jest trudniejszy i wymaga większej precyzji.

Czasem bywa tak, że kolor piłki, jaką akurat wylosowaliśmy ni w ząb nie psuje nam do układu na suficie. Możemy jednorazowo zmienić kulę na kolejną, która widoczna jest na dolnym pasku. W grze należy potrenować odbijanie piłek od ściany, aby te lecąc po skosie, zbijały odpowiednie zespoły bil.

Pobierz AA Jewel Breaker Pro za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button