AndroidAplikacje na AndroidaAplikacje na iOSDarmoweiOS

Autem za granicę – aplikacja dla podróżujących autem

Jeżeli często bywacie za granicą naszego kraju, z pewnością spotykacie się z bardzo specyficznymi zasadami panującymi na drogach. Dzięki aplikacji Autem za granicę będziecie zawsze na bieżąco z prawem i obowiązującymi przepisami. Autorem programu jest Stowarzyszenie Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego.

ad

Użytkownicy aplikacji mają listę krajów wraz ze szczegółowymi wytycznymi. W zakładce znajdziemy zarówno duże państwa, jak i te mniejsze ze specyficznymi wytycznymi drogowymi. Wszystkie informacje zawarte w programie są zgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami ruchu drogowego, więc bezpiecznie można na nich polegać.

Menu główne to dwie zakładki: warto wiedzieć, oraz karty krajów. Druga opcja to wyliczenie poszczególnych państw wraz z takimi danymi jak dopuszczalna prędkość, wysokość mandatów, dopuszczalne stężenie alkoholu we krwi, obowiązek, bądź zakaz przewożenia paliwa, łańcuchów, dysponowania antyradarami, obowiązek korzystania z fotelików dla dzieci, ubezpieczenia, itp.

sss

Warto Wiedzieć to jak możecie przeczytać na obrazku, informacje o których warto mieć pojęcie, przed wyruszeniem w podróż. Tutaj znajdziemy dane dotyczące niezbędnych dokumentów, bagażu, telefonów alarmowych, sytuacji awaryjnych, ekojazdy, podróży ze zwierzętami, niezbędnego wyposażenia, itp.

Cała aplikacja jest wykonana bardzo przejrzyście, dzięki czemu nie będziemy mieć problemu z odszukaniem wytyczonego celu nawet na pięć minut przed wyjazdem. Jeżeli faktycznie często podróżujecie autem, koniecznie zaopatrzcie się w opisywaną apkę. Jest ona darmowa, a pozwoli uniknąć wielu problemów, w tym mandatów, a nawet więzienia (szczególnie w Rosji :)).

sgsr

Aplikacja posiada opcję automatycznych aktualizacji, więc wraz ze zmianą stanu prawnego, informacje w naszym programie również się zmieniają, pod warunkiem istnienia połączenia z internetem. Do samego korzystania z narzędzia nie jest wymagana sieć. Wystarczy naładowany telefon komórkowy :).

Pozostaje mi tylko polecić apkę jeszcze raz i zachęcić do jazdy zgodnie z przepisami w niej zawartymi. Przydatna, bardzo ładnie wykonana produkcja, która przyda się wielu kierowcom.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

Review Overview

Wykonanie
Pomysł
Przydatność

Polecamy!

Bardzo przydatna aplikacja dla podróżujących autem za granicę.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close