Top Gear – Extreme Parking – legendarne pojazdy na sławnym torze

Gier o parkowaniu jest bardzo dużo. Szczerze powiedziawszy nie miałam w planach testować kolejnej tego typu produkcji, lecz ,,Top Gear” mnie zachęcił. Czy było warto pobrać darmową produkcję autorstwa Play With Friends Game? Mam nadzieję, że odpowiedź na to pytanie znajdziecie w dalszej części wpisu. Top Gear – Extreme Parking to gra przeznaczona dla graczy o mocnych nerwach – pierwsza minuta ścieżki dźwiękowej wszystko Wam wyjaśni… :)

Pierwszą rzeczą, jaką robimy po uruchomieniu apki, jest wybranie samochodu. Do wyboru mamy kilka fajnych bryk, jednak tylko jedna jest odblokowana na start – stary, ohydny pickup. By móc kupić inne pojazdy, należy najpierw uzbierać trochę złotych gwiazdek.

Autorzy oferują kilka trybów gry, jednak za każdy z nich należy oddzielnie zapłacić. W związku z tym, że średnio podobała mi się zabawa od początku, stwierdziłam że tym razem nie zasilę konta producentów nawet o grosz. Uwaga – po wejściu do magicznego ,,store” następuje blokada. Autorzy chyba zapomnieli o przycisku służącym do cofania…

Przejdźmy jednak do samej gry. Sterowanie przy pomocy samych strzałek nie jest może jakimś szaleństwem, ale akurat mnie taka opcja odpowiada. Przed rozpoczęciem zadania na ekranie wyświetla się misja: ,,dojedź do strefy parkowania tak szybko, jak tylko jesteś w stanie, nie rozbij się”. Ok – bułka z masłem. Tak przynajmniej myślałam.

Gra okazała się trudniejsza, niż zakładałam. Poza samym obracaniem kierownicą w prawo, bądź w lewo, należy operować skrzynią biegów i mieć na względzie wszystkie możliwe przeszkody dookoła. W praktyce wychodzi to mniej więcej tak, że już w pierwszej jeździe kończymy zabawę zanim zdążymy ją tak naprawdę rozpocząć. Uspokajam – to kwestia wprawy.

Jeżeli szukacie apki, w której będziecie mogli poćwiczyć swoje zdolności manualne, prawdopodobnie będziecie zadowoleni. Jeżeli jednak liczycie na dobrą samochodówkę, odpuśćcie sobie ten tytuł. Nie ma w nic zdecydowanie nic szczególnego, włączając w to oprawę graficzną i dźwiękową.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Top Gear: Extreme Car ParkingPlay With Games LtdGamesBezpłatneDownload

Zakłady bukmacherskie

Back to top button