Sex Positions 3D – obejrzyj sobie pozycję z każdej możliwej strony

Na wstępie zaznaczę, że osoby, które myślą, że w Sex Positions 3D znajdą bardzo szczegółowe części intymnych części ludzkiego ciała bardzo się rozczarują :) W opisywanej aplikacji wszystkie pozycje kamasutry przedstawione są w smaczny i przystępny sposób. Jeżeli chcecie wprowadzić trochę urozmaiceń do swojego seksualnego życia, z pewnością możecie polegać na Sex Positions 3D.


Aplikacja jest stworzona ładnie i z klasą. Dzięki grafice 3D nie są konieczne żadne opisy pozycji. Wystarczy przeciągnąć palcem po ekranie, by obejrzeć sobie ,,simsową” parę w miłosnym uścisku z każdej strony. Narzędzie zawiera około 50 pozycji, których ilość można zwiększyć o kolejne 50 za dodatkową opłatą.

Główne menu to różnego rodzaju katalogi. Znajdziemy tam listę pozycji, losowe wybieranie, pozycje uznane za ulubione, ,,todo”, czyli pakiet pozycji zaplanowanych do wypróbowania, oraz dwie ikonki ,,ptaszków”, które oznaczają pozycje już wypróbowane i niewypróbowane.

kam

Każda pozycja prezentowana jest przez parę  trójwymiarowych postaci. Za pomocą dwóch palców możemy przybliżyć widok i zobaczyć szczegółowe ułożenie ciała. Jeżeli interesuje nas konkretny kąt, wystarczy przeciągnąć palcem w odpowiednim kierunku. Autorzy zagwarantowali użytkownikom dwa rodzaje widoku – klasyczny, oraz przez różowe okulary. Nie rozumiem za bardzo idei, ale taka opcja występuje.

icon
Sex Positions 3Dweewoo mobile slLifestyleBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button