DarmoweGry na iOSiOS

Amazing Ants – świat z perspektywy czerwonych mrówek

Byliście kiedyś ,,dziabnięci” przez czerwone mrówki? Ci, którzy to przeżyli, wiedzą jak bardzo bolesna może być zemsta tych małych stworzeń. W aplikacji z tego wpisu nie będziemy się zastanawiać, jaki poziom bólu przynosi ugryzienie mrówki – poznamy świat z ich perspektywy dzięki Amazing Ants.

Widzicie te słodkie maleństwa na powyższym obrazku? Waszym zadaniem w grze będzie pomoc w przetransportowaniu jedzenia z jednego miejsca w drugie. Aby tego dokonać, będziecie się musieli porządnie natrudzić. W aplikacji znajdziecie sporo utrudnień, które mogą zniknąć, jeżeli zapłacicie za nie odpowiednią ilość prawdziwych pieniędzy.

Aby uruchomić pochód mrówek (sztuk 3), należy kliknąć na którąkolwiek z nich. Po planszy porozrzucane zostały różnego rodzaju owoce. Zważając na małe gabaryty mrówek – jedna może unieść tylko i wyłącznie pojedynczy owoc, o w konsekwencji oznacza, że aby uprzątnąć ekran ze wszystkich owocków, należy posłużyć się wszystkimi maluchami.

Kilka słów o sterowaniu – jeżeli otrzymacie informację z tutorialu, że musicie skoczyć mrówką, aby gdzieś się dostać, niech od razu zapali Wam się czerwona lampka w głowie. W każdym etapie macie określoną liczbę skoków, przypadającą na wszystkie mrówki. Musicie z nich rozważnie korzystać, aby nie zaczynać etapu od nowa, bądź nie kupować skoków.

Twórcy aplikacji zaproponowali swoim użytkownikom prawie 100 leveli, które systematycznie zwiększają swoją ilość. Moim zdaniem – aplikacja jest bardzo przyjemna i każdy powinien przynajmniej ją przetestować. W moim rankingu jest wysoko.

Pobierz Amazing Ants za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

Tagi

Podobne

Close