AndroidDarmoweGry na Androida

Traffic Rush Winters 3D – kontroluj ruch drogowy zimą

Zima to niezwykle trudny okres dla kierowców. Z racji tego, że na drogach znajduje się bardzo dużo śniegu, hamulce pracują gorzej, niż zazwyczaj, a i opony często odmawiają posłuszeństwa. W takich okoliczność nietrudno o wypadek. Na szczęście, dzięki grze Traffic Rush Winters 3D będziecie mogli uratować wiele samochodów przed kolizjami. 

Zgodnie z tym, co napisałem we wstępie,w Traffic Rush Winters 3D przychodzi graczowi kontrolować ruch drogowy w taki sposób, by na ruchliwym skrzyżowaniu nie dochodziło do mniej lub bardziej poważnych stłuczek. W porównaniu z innymi tego typu produkcjami, w tej nie wpływamy bezpośrednio na sygnalizację świetlną, lecz przyspieszamy pojazdy na tyle sprytnie, aby nie miały przykrego spotkania z inną maszyną.

Opisywana apka nie posiada wielu trybów gry. Tak naprawdę posiada tylko jeden. Jak domyślić się nietrudno, Traffic Rush Winters 3D nie oferuje nam poziomów do ukończenia, a jedynie pozwala na śrubowanie własnych rekordów punktowych. Tego typu rozgrywa ma swoje wady i zalety. Czego jest więcej – odpowiedzcie sobie na to pytanie sami.

Sterowanie w grze opiera się tylko i wyłącznie na przeciąganiu palcem po ekranie w odpowiednim kierunku. Nie zmienia to jednak w ogóle faktu, iż gra należy do dość wymagających. Bo nie dość, że występuje w niej ogromna ilość samochodów, to jeszcze od czasu do czasu po wirtualnym skrzyżowaniu przejedzie policja bądź pogotowie, które należy przepuścić w pierwszej kolejności, bez względu na okoliczności.

Jeśli chodzi o wygląd, fajerwerków nie ma. Wydaje mi się jednak, że warto zainteresować się Traffic Rush Winters 3D. Szczególnie, że jest to gra całkowicie darmowa.

Pobierz Traffic Rush Winters 3D za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

Tagi

Podobne

Back to top button
Close