Zombie Lane – chroń swój dom przed atakiem zombie

Większość gier z zombie w roli głównej polega jedynie na bezmyślnym strzelaniu do wszystkich charakterystycznie poruszających się istot. Na szczęście od czasu do czasu można w Google Play natrafić na bardziej pomysłową produkcję z półżywymi osobnikami. W dzisiejszym wpisie chcieliśmy przedstawić Wam właśnie jedną z takich gier. Zombie Lane to ciekawa aplikacja strategiczna, w której będziesz musiał ochronić swój dom przed zbliżającą się gromadą zombie…

Tak, jak już wspomnieliśmy we wstępie, w Zombie Lane wcielamy się w postać właściciela gospodarstwa domowego, który za wszelką cenę musi wymyślać przeróżne sposoby na poradzenie sobie z nadchodzącą chmarą zombie. Opisywana przez nas produkcja nie jest jednak żadną grą typu tower defense, gdyż musimy w niej niekiedy użyć przede wszystkim bardziej taktycznych umiejętności, a nie tylko i wyłącznie niszczyć tych, co zbliżają się do naszego domu.

Aby jak najlepiej udało nam się uchronić bliskich przed atakiem półmartwych wrogów, musimy w trakcie gry podróżować po świecie, szukać przydatnych dla nas przedmiotów i  tworzyć wszelkiego rodzaju bronie.

Niestety, liczba dopuszczalnych ruchów podczas jednej sesji jest ograniczona, co znacząco utrudnia zadanie i powoduje, że gra się przedłuża (oczywiście istnieje możliwość wykupienia dodatkowych ruchów za prawdziwe pieniądze).

Poza ograniczoną liczbą ruchów w danej rundzie, sporą wadą Zombie Lane jest także dość przeciętna oprawa graficzna, która na pewno nie wyróżnia się pozytywnie na tle najlepszych produkcji dostępnych w Google Play.

Mimo to uważamy, że produkt studia Digital Chocolate jest godny polecenia dla wszystkich, którzy uwielbią gry z zombie, lecz pomału nudzi im się bezmyślne strzelanie do powoli poruszających się zielonych istot.

Zombie Lane dostępne jest w Google Play zupełnie za darmo. W trakcie gry można jednak skorzystać z różnego rodzaju mikropłatności, o których zresztą nieco wspomnieliśmy już kilka linijek wcześniej.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button