Tilt Racing – prosta gra wyścigowa

Jeśli spojrzeć na najpopularniejsze wyścigowe pozycje w Google Play, to z całą pewnością możemy stwierdzić, że praktycznie każda wykonana jest w ten sposób, że widok mamy zza auta. Najczęściej są to także gry trójwymiarowe. W grze Tilt Racing tego nie uświadczymy, gdyż mamy tutaj do czynienia z widokiem z lotu ptaka. Co ciekawe – nie jest to uciążliwe jak mogłoby się większości wydawać.

Co jest naszym celem? No cóż… może i nie będzie to zaskoczeniem ale naszym celem jest wygrać wyścig albo wykręcić odpowiedni czas, który zostaje nam podany. Do wyboru mamy dwa tryby . Wolny i tryb kariery. Co ciekawe nie można skorzystać z tego pierwszego zanim nie zaczniemy grać w karierę, która polega na wykonywaniu zadań postawionych nam z góry. Często jest to pokonanie odpowiedniego czasu okrążenia, wygranie, dostanie się do top3 i tego typu rzeczy. Na samym początku jesteśmy proszeni o wybranie sposobu sterowania. Poprzez dotyk albo akcelerometr. Polecamy ten pierwszy, bo drugi kompletnie nie nadaje się do szybkiej gry. Naprawdę wymagany jest tu refleks, bo rozgrywka toczy się w niesamowitym wręcz tempie. Jeśli chcemy wygrać, to nie możemy pozwolić sobie na wolne reakcje, czy brak precyzji. Dlatego też zalecamy jednak grać za pomocą dotyku, a nie akcelerometru.

W grze znajdziemy 10 tras i 6 samochodów. Sama fizyka gry jest naprawdę fajna, lecz niestety zahaczenie o cokolwiek powoduje właściwie od razu naszą przegraną lub spadek o kilka pozycji.

Jeśli chodzi o grafikę, to można powiedzieć, że jest ona prosta ale poprawnie wykonana. Nie będzie więc problemów ze słabszymi smartfonami, lecz okazało się, że na sprzętach z Adreno 200 i procesorami 600MHz gra potrafiła się przycinać. Testowaliśmy jednak grę także na mocniejszych rzeczach i tam problem ten nie występował.

Polecamy grę na te gorące południa, gdy strach wyjść z domu żeby się nie usmażyć : )

Za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button