Zombie Killer Squad – zdecydowanie dobra gierka

Jeżeli macie ochotę na produkcję z zombiakami w rolach głównych, w której musicie ciągle być skupieni i gotowi do akcji, Zombie Killer Squad powinien przypaść Wam do gustu. W opisywanej aplikacji wcielamy się w postać zabójcy zombiaków – biegamy do planszy przypominającej te z Subway Surfers, zbieramy fanty i strzelamy do przeciwników, zgarniając przy okazji moce, jakie te ohydy po sobie zostawiły.

Początkowo wybieramy postać killera, którym będziemy się poruszać. Niestety, póki nie zbierzemy odpowiedniej ilości doświadczenia, mamy do dyspozycji jedynie jednego mężczyznę o – przyznacie – wyjątkowo ludzkiej twarzy. Na dolnym pasku widać broń, jaką posiada dany bohater. Kiedy już przejdziemy przez ten etap, wkraczamy w świat zombie. Kamera ustawiona jest z tyłu wybranego pogromcy zombie, dzięki czemu produkcja jest wyjątkowo ciekawa. Biegając po planszy, zbieramy wszystkie możliwe fanty, jeżeli natrafimy na umarlaków, musimy użyć broni – strzał wykonujemy poprzez dotknięcie ekranu. Aby przestawić się na ,,inny pas”, wystarczy przesunąć palcem w prawo, bądź w lewo. Unikanie zderzenia z wysokimi przeszkodami jest proste – wystarczy przesunąć palcem w dół.

Skoro omówiliśmy już sterowanie, które jest bardzo przyjemne w opisywanej aplikacji, należy wspomnieć o radości, jaką daje gra. Bądźcie pewni, że nie znudzicie się po kilku minutach gry – w Zombie Killer Squad można grać godzinami. To jedna z najlepszych aplikacji, jakie opisywałam w ostatnim czasie.

Pobierz Zombie Killer Squad za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button