Zombie Gunship – wychyl się z pokładu i zestrzel atakujące bazę zombiaki

Zombie Gunship to świetna propozycja dla fanów zombiaków. Główną rolę w w grze odgrywają właśnie umarlaki. Co prawda wcielamy się w rolę snajpera, który z pokładu samolotu zestrzeliwuje wszystkich wrogów, jednak to własnie zombie są najważniejszymi celami.

W produkcji będziemy mieć do wykonania szereg misji połączonych z ochroną ludności cywilnej. Latamy w nocy. Nasza baza usytuowana jest z dala od wszelkiej infrastruktury. Jedynym sposobem na wypatrzenie niebezpiecznych przeciwników jest ciągły monitoring terenu. Właśnie takie zadanie zostanie nam powierzone w grze studia Limbic.

Jako osoby odpowiedzialne za obsługę broni, nie interesujemy się lotem samolotu. To pilot jest odpowiedzialny za odpowiednie ustawienie maszyny. Jedyne, czym dysponujemy, to zoom i strzał. Co kilka sekund nasza broń musi się naładować, co również należy brać pod uwagę podczas planowania ostrzału.

Osoby cywilne nadbiegają z różnych stron – to właśnie ich musimy bronić przed zombiakami. Im większa ilość ludzi przedostanie się do bazy, tym lepiej. Podczas gdy zajmujemy się jedną hordą atakującą cywilów, inna zajmuje się dojściem do bazy. Oczy musimy mieć dosłownie wszędzie.

Za dobrze wykonane misje otrzymujemy bonusy pieniężne. Za pieniądze z kolei możemy ulepszać poszczególne części maszyny (oczywiście te odpowiedzialne za oddawanie strzałów).

Podsumowując: gra jest naprawdę interesująca i bardzo wciągająca. Nie spotkałam się z trybem nocnym w żadnym zombiaczym pościgu. Perspektywa tego że nie wiemy gdzie poprowadzi nas pilot dodatkowo nastraja pozytywnie na misje. Ta wersja produkcji jest na tyle rozbudowana, że można spokojnie grać i nie martwić się mikropłatnościami.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Zombie Gunship: Gun Down ZombiesLimbic Software, Inc.GamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button