Zobacz, jak będzie wyglądała rozgrywka w najnowszym „Angry Birds”

Fani popularnej na całym świecie gry Angry Birds zaczynają pomału odliczać godziny do premiery kosmicznej serii zatytułowanej Space. Tymczasem Rovio opublikowało w poniedziałek, a więc na 10 dni przed pojawieniem się nowych Wściekłych Ptaków, film przygotowany wspólnie z NASA, który odpowiada na pytanie, jak będzie wyglądała rozgrywka w „Angry Birds: Space”.

O tym, że Wściekłe Ptaki wyruszają w kosmos, gdzie spotkają się ze swoimi największymi wrogami, a więc zielonymi świniami, pisaliśmy już kilkanaście dni temu. Studio Rovio do tej pory nie chciało jednak informować o szczegółach swojej najnowszej produkcji, przez co tylko bardzo wąskie grono osób wiedziało, jak dokładnie wyglądać będzie kosmiczna rozgrywka z najpopularniejszymi, mobilnymi ptakami świata.

Na szczęście, przynajmniej dla grona fanów Angry Birds, w sieci pojawił się wczoraj bardzo ciekawy filmik, w którym amerykański kosmonauta w interesujący sposób opisuje rozgrywkę w najświeższej wersji najchętniej pobieranej w ostatnim czasie produkcji studia Rovio.Oczywiście w owym materiale video, który możecie obejrzeć na dole tego wpisu, nie zabrakło też ujęć przedstawiających kilka poziomów z „Angry Birds: Space”.

Czego możemy dowiedzieć się z filmiku? Przede wszystkim tego, że rozgrywka w produkcji firmy Rovio wcale wiele nie zmieniła się w porównaniu do swoich poprzedników. Nie jest to na pewno dobra informacja dla osób mających pomału dosyć wystrzeliwania ptaków przy pomocy drewnianej procy.

Oczywiście fakt, że w „Angry Birds: Space” znów będziemy mieć do czynienia z procą nie oznacza, że kosmiczna wersja Wściekłych Ptaków niewiele będzie różniła się od pierwszej. W końcu, jak możecie zobaczyć na filmie, w „Space” będziemy musieli radzić sobie czasem z brakiem grawitacji i innymi, zupełnie nowymi przeszkodami.

Na koniec obiecany film, który – mamy nadzieję – jeszcze lepiej pokaże Wam, w jaki sposób będzie grało się w –  zapowiadane na 22 marca – „Angry Birds: Space”:

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button