Zgadnij postać? – zgadnij o kogo chodzi!

Zgadnij kot to? To gra, w którą grało zapewne wielu z was, a dzisiaj grają w nią również wasze dzieci. Chodziło tutaj o to, aby każdy z uczestników wylosował jedną z postaci, a następnie zadawano odpowiednie pytania, aby odgadnąć, o kogo chodziło. Szło się tutaj nieźle uśmiać, dlatego zabawy nigdy nie było końca. Można było w tę grę grać naprawdę wiele godzin i nigdy się nie nudziła. Graliście w to zapewne do upadłego. Dzisiaj wciąż mamy do dyspozycji tę grę, w nieco nowszej i lepiej wydanej wersji, jednak nie tylko ta fizyczna wersja jest popularna. Bowiem powstała również jej elektroniczna odmienni czka. Zgadnij postać jest już dostępna na androida, na waszego smartfona.

 

Gra ma wręcz identyczne zasady. Dla młodzieży oraz dorosłych gra jest świetną zabawą. Zabawne spostrzeżenia oraz śmiesznie wyglądające postacie sprawią, że powrócicie pamięcią kilka lat wstecz. Jednak przede wszystkim gra ta ma uczyć wasze dzieci. Bowiem wszystkie opisy są w języku angielski. Definicje jednak są bardzo proste. Dlatego w bardzo łatwy i przyjemny sposób, najmłodsi użytkownicy smartfonów, mogą w ten sposób podszlifować swój język. Zatem jest to naprawdę dobra zabawa, aby wasze dzieci poznały nowe słówka po angielsku, a przy okazji nie nudziły się, a wręcz przeciwnie, świetnie bawiły.

 

Grafika jest dobra. Muzyka pasuje do fabuły i wprowadza w odpowiedni klimat. Gra uczy i bawi. Dlatego jeśli ktoś lubi takie łamigłówki, a przy okazji chce przypomnieć sobie dawne lata i dobrze się zabawić, to naprawdę polecam. Mnie osobiście gra naprawdę wciągnęła na pewien czas.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button