XnSketch – kredkowy edytor zdjęć

XnSketch to jeden z edytorów zdjęć z oferty studia XnView. Aplikacja co prawda jest płatna, jednak na urządzenia z nadgryzionym jabłuszkiem przewidziano świąteczna promocje i w związku z tym na iPhone’y można narzędzie pobrać za darmo. Szkoda tylko, że użytkownicy Androida są poszkodowani – oni muszą zapłacić ponad 4 złote za prosty program do obróbki graficznej.

adc

Nie ma co ukrywać – aplikacja jest prosta w obsłudze i oferowane przez nią możliwości nie są ogromne. Posiada jednak tę zaletę, że autorzy skupili się tylko na jednej opcji – rysowaniu. Dzięki temu możemy stworzyć różnorodne kopie zdjęć z podobnymi efektami. Na kolejną pochwałę zasługuje fakt, że tytuł dostępny jest w języku polskim. Nie musimy więc zastanawiać się nad znaczeniem poszczególnych słów ;)

Ok – teraz konkrety. Zdjęcie możemy cyknąć na miejscu, wybrać je z galerii, bądź z chmury. Gotową fotkę odpowiednio obrabiamy, dobierając interesujący nas filtr. Następnym krokiem jest ustawienie nasilenia efektów, w tym nasycenia, jasności, kontrastu i saturacji.

asc

Możliwości apki w tym momencie się kończą. Gotową pracą możemy podzielić się z przyjaciółmi przy pomocy wyjątkowo dużej ilości programów i portali społecznościowych. Przed wysłaniem korzystamy ze specjalnej opcji podglądu eksportowanego pliku. Chodzi o to, by zdjęcie wyglądało na czyimś urządzeniu bardzo dobrze i nie straciło na jakości. To zajmuje kilka sekund, więc dla efektu warto chwilę poświęcić.

Jeżeli miałabym po testach stwierdzić, czy aplikację warto zakupić, prawdopodobnie byłabym na ,,nie”. Nie dlatego, że jest słaba. Oferuje po prostu zbyt mało możliwości. Podobne programy dają szansę na przerabianie zdjęć w zaawansowany sposób i kosztują tyle samo, bądź nawet są darmowe.

saca

Jeśli posiadacie jabłuszkowe urządzenia, wypróbujcie. Darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda, prawda? :) Dajcie znać, jakie są Wasze odczucia!

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Sketch Me! Sketch&Cartoonpierre gougeletPhoto & Video9,99 złDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button