XField Paintball Beta XFP Free

Niedawno prezentowaliśmy grę FPS, która to okazała się być całkiem ciekawą produkcją o tematyce zombie. Tym razem gatunek pozostaje ten sam, bo nadal będziemy grać w strzelankę pierwszoosobową, lecz nie będzie to już zombie tylko paintball, którego fanów w Polsce znaleźć możemy całkiem sporo.

xfppaintball

Po obejrzeniu kilku filmików i przeczytaniu opisu na Google Play stwierdziłem, że warto pobrać grę na swojego smartfona i zaprezentować ją w serwisie. Zadanie jest oczywiście proste. Musimy zabijać naszych przeciwników w różnych trybach,  po prostu walcząc lub zdobywając teren.

Sterowanie rozwiązano całkiem przyjemnie, robimy to za pomocą dwóch palców. Lewym poruszamy się postacią i biegamy, a prawym celujemy oraz strzelamy. Żeby nie było zbyt trudno grę wyposażono w automatyczne celowanie na przeciwników, oczywiście, jeśli tylko nasz celownik znajdzie się w pobliżu.

W grze znajdziemy komplet broni, map oraz outfitów, które należy odblokowywać. Gra więc nie staje się tylko bezcelową łupanką i z każdym kolejnym odblokowanym elementem rozgrywka staje się coraz ciekawsza.

Grafika w grze stoi na naprawdę wysokim poziomie. Czasem niestety z niewiadomych przyczyn gra nie chce się po prostu włączyć. Należy pamiętać jednak, że jest to jeszcze wersja beta, więc prawdopodobnie wszystkie błędy zostaną naprawione, a nie zauważyliśmy żadnych oprócz właśnie tego.

Ocena 8/10
Dynamiczna rozgrywka, dobra grafika, niestety – jeszcze z błędami.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button