Cup! Cup! Golf 3D! – zręcznościowy golf dla każdego

Długo szukałem w Google Play i wielu innych miejscach w Internecie grę o golfie, która przypomina tą zainstalowaną fabrycznie w telefonach Nokia. Charakteryzowała ona się prostotą, jasnymi zasadami, a do tego grało się niesamowicie przyjemnie. Chodziło mi o produkcje, która nie jest symulacją, a pozwoli na miłą zabawę.

cupcup3d

No i znalazłem, bo Cup Cup Golf 3DS jest właśnie taką produkcją, poszerzoną jeszcze o możliwość zmiany swojej postaci. Zasady golfa są proste. Musimy w jak najmniejszej ilości uderzeń trafić do dołka, w którym stoi flaga pomagająca na ocenę odległości oraz kierunku.

Uderzanie odbywa się za pomocą zwykłego uderzania w ekran w odpowiednim momencie. Pojawia nam się pasek, który pulsacyjnie zwiększa się i zmniejsza. Trafienie w idealny moment jest naprawdę bardzo ciężkie, choć raczej nie narzekam na refleks. Jedyne co wpływa na nasze uderzenie to wiatr, którego wskaźnik widzimy po prawej stronie.

To dyspozycji otrzymujemy kilka pól golfowych. To samo, jeśli chodzi o ilość postaci. Nie jest tego zbyt wiele, lecz wydaje mi się, że w sumie więcej nie jest potrzebne. Jeśli jesteśmy już przy postaci, to warto wspomnieć, że każdą z nich możemy przebrać lub dać jej parę dodatków takich jak na przykład kapelusz kowbojski.

Grafika jest w pełni trójwymiarowa, dokładnie tak jak wyglądało to na starej Nokii kilka lat temu. Poprawne, nieskomplikowane modele, które przypadły mi do gustu. Nie ma więc jakichkolwiek kłopotów z płynnością.

Ocena 8/10
Tego szukałem! Przyzwoita gra o golfie.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button