Wyspa Leona – dla małego, coś idealnego!

Każdy rodzic, który podaje swojemu dziecku soki, prawdopodobnie zna lwa Leona – głównego bohatera soków z kartoników i pysznych wieloowocowych napojów w butelkach. Wyspa Leona to zestaw gier dla dzieci, które rozwijają, bawią i uczą.

Twórcy produkcji (Stettiner) postarali się o to, aby dzieciaki nie nudziły się podczas podróży z Leonem. Zapewnili kilka rodzajów rozrywki: Bar Leona, Świat Logiki, Świat Cywilizacji I Techniki, Świat Przyrody, oraz Świat Przed Wiekami. A wszystko to w języku … polskim!

Podróż przez wyspę zaczyna się od wizyty w Barze Leona. W tym elemencie gry mamy okazję na łyknięcie smakowitego soku, bądź zrobienie go samemu z owoców, które są dostępne na blacie. Wystarczy włożyć pożądane owocki do bębna, aby wykonać soczek własnej produkcji.

,,Świat Logiki” to sposób na poruszenie umysłu malucha. Zadaniem gracza jest przesuwanie owoców na boki o wyciskanie smakowitego soku. Podsumowując – standardowe ,,match 3″, w którym musimy dopasowywać owoce pod względem kolorystycznym i rodzajowym. Etap kończy się w momencie, w którym cała szklanka zostanie zapełniona sokiem.

,,Świat Logiki i Cywilizacji” zachwyci z pewnością nie jednego fana astronomii. Naszym celem jest wysłanie sondy kosmicznej i zbadanie Układu Słonecznego, oraz zebranie próbek. Należy zwracać szczególną uwagę na komety, które otaczają nas z każdej strony.

W ,,Świecie Przyrody” będziemy musieli odkopać szkielet dinozaura i złożyć go w odpowiedni sposób. Lektor informuje nas, ile elementów znajduje się pod piaskiem. Wystarczy przesuwać palcem po ekranie, aby odgarniać piasek. Kiedy uda Wam się odsłonić wszystkie obiekty, będzie trzeba wstawić je do wzoru, który wyświetli się na ekranie.

Co ciekawego znajdziemy w ,,Świecie Przed Wiekami”? Skarby! Zadanie gracza w tej części produkcji ogranicza się do wypłynięcia w morze i przeszukiwania dna morskiego w poszukiwaniu ukrytych skarbów. Kompas świetnie sprawdzi się podczas pływania – strzałki wskazują kierunek, w jaki powinniśmy się udać.

Gra dostępna jest zarówno na system iOS (banner poniżej), jak i Android.

icon
Wyspa LeonaSTETTINERGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button