WomanLog Kalendarz – kalendarz monitorowania cyklu

Darmowa wersja WomanLog Kalendarz oferuje fantastyczne opcje, z których powinna skorzystać każda kobieta. Jeżeli planujesz dziecko, pozwól aplikacji pomóc sobie w tym szczególnym czasie. Jeśli chcesz po prostu monitorować swój cykl, by znać dni płodne i niepłodne, w pełni możesz liczyć na pomoc WomanLog.

Pełna wersja aplikacji kosztuje kilka złotych. Z doświadczenia jednak wiem, że opcje płatne wcale nie są konieczne i w zasadzie poza drobnymi szczegółami, nie różnią się od podstawowych.

Podstawowa aplikacja umożliwia nam zapisywanie w kalendarzu daty miesiączki, wybieranie symptomów organizmu każdego dnia, dopisywania notatek, zapamiętywanie przyjmowanych leków, wyznaczanie owulacji, wskazywanie kolejnego cyklu, monitorowanie orgazmów, oraz wiele, wiele więcej.

Narzędzie jest bardzo ładne i przejrzyste. Dzięki językowi polskiemu i współpracy z zegarkami, w prosty sposób monitorujmy swój cykl.

Dzięki wyszukiwarce możemy szybko znaleźć potrzebne informacje a zapis wszystkich danych umożliwia nam przygotowanie odpowiednich informacji na temat zdrowia na przykład przed wizytą u lekarz.

Reklamy pojawiają się tylko w dolnej części ekranu i żaden sposób nie przeszkadzają w użytkowaniu programu. Bardzo przydatna aplikacja dla nowoczesnych kobiet :)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button