Level 24 – niebanalny sprawdzian umiejętności logicznego myślenia

Jeżeli przepadacie za grami logicznymi w stylu 2048, powinniście zwrócić szczególną uwagę na Level 24, czyli jedna z najnowszych tego typu produkcji na urządzenia z systemem iOS.

Level 24 należy do kategorii gier, których opisywać nie lubię. Dzieje się tak ze względu na to, że sama nie do końca rozumiem co autor miał na myśli, a dodatkowo musze to przekazać Wam ;)

Plansza do gry składa się 16 bloczków. Na każdym z nich znajduje się pewien element krajobrazu, który można skojarzyć z tworzeniem budynku. Kwadraty łączymy w taki sposób, by powstały z nich możliwie największe zbiory. Na łączenie nie mamy większego wpływu, bo na planszę elementy spadają losowo. Możemy jedynie zdecydować, w jakiej kolejności połączymy fanty, tym samym dając sobie większe, lub mniejsze szanse na dalsze ruchy.

W całej grze chodzi o to, by poziom zaawansowania stworzonego budynku (wielokrotnie połączonej kostki) był wysoki. Podczas zabawy wypełniamy questy, wykorzystujemy nagrody i odblokowujemy bohaterów, którzy pomagają nam w tworzeniu coraz lepszych budowli.

Gra jest prosta i jednocześnie skomplikowana. Trzeba jej po prostu poświęcić kwadrans i samemu dostrzec zalety, bądź ewentualne wady :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button