Witches’ Legacy – rozwikłaj zagadkę w przygodówce od Big Fish

W nowej przygodówce autorstwa Big Fish wcielamy się w rolę kobiety, której adoptowana córka została porwana przez łowców czarownic. Lynn – postać, której szukamy, posiada specjalne zdolności, które wyjątkowo nie odpowiadają łowcom. Z tego też względu musimy pospieszyć się, by wyrwać dziecko z rąk porywaczy. Witches’ Legacy: Hunter and the Hunted to przygodówka z elementami hidden objects.

Darmowa wersja zawiera jedynie skrawek historii. Żeby móc cieszyć się pełną wersją, musimy zapłacić jednorazowo 5 dolarów. W mojej opinii jest to wyjątkowo wysoka stawka, biorąc pod uwagę możliwości i wykonanie opisywanej gry.

Przede wszystkim warto wspomnieć o aktywnych strefach i przedmiotach, które albo znajdujemy, albo wykorzystujemy do rozwiązania zagadki. Jest bardzo trudno trafić w miejsce, które będzie odpowiadać położeniu obiektu. Możemy pacać do woli, a apka ,,załapie” dopiero wtedy, gdy będzie miała na to ochotę. To odrobinę męczące.

Gracz ma okazję na wybranie jednego z kilku poziomów zaawansowania produkcji. Dla początkujących najlepsza będzie opcja z tutorialem. Dzięki niemu nie tylko zostaną wyjaśnione poszczególne kwestie, ale przede wszystkim strefy aktywne będą błyszczeć, a przyciski podpowiedzi szybko się ładować.

O hidden objects można pisać bardzo długo, lecz nie sądzę, by znalazło się coś, czego nie skojarzycie z podobnymi aplikacjami. Podsumowując – żeby dobrze się bawić, należy wykupić pełną wersję i dodatkowo mieć cierpliwość do dość męczącej obsługi ekranu.

icon
Witches' Legacy: Hunter and the Hunted HD - Hidden Objects, Adventure & MagicBig Fish Games, IncGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button