Color Heroes the Cube War – polska gierka dla każdego!

Słuchajcie – ten wpis traktuję specjalnie ze względu na możliwość wygrania aż 500 dolarów za zdobycie pierwszego miejsca w tabeli graczy Color Heroes the Cube War . Produkcja polskiego studia Galante oferuje świetną zabawę zręcznościową z możliwością ciągłego rozwoju postaci. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji skonfrontować się z Color Heroes Saga, czas najwyższy to zmienić :)

rgwf

Ok – zasady są proste (najpierw kilka słów o konkursie) – osoba, która do końca jutrzejszego dnia (tj. 27 maja 2015) pobierze grę, zaloguje się do Game Center, bądź Google Play, otaguje odpowiednio grę na swoim portalu społecznościowym i znajdzie się na pierwszym miejscu w tabeli graczy, zdobędzie aż $500 na zakupy w sklepie AppStore, bądź Google Play.

Zasady rozgrywki są teoretycznie proste. Wcielając się w rolę kwadratowego wojownika, staramy się zbijać bloczki w identycznych kolorach. Jeżeli nasza postać jest różowa, wśród poruszających się w poziomie klocków wyszukujemy tych, które są właśnie różowe. Pacamy w wyświetlacz i dzięki temu powodujemy wbicie się postaci w blok. Taki myk spowoduje zebranie punktów, pieniążków, przyspieszenie zabawy i z czasem zdobycie kolejnych wojowników.

eef

Podczas gry zdarzy się z pewnością, że do swojego głównego bohatera dołączycie inną postać – być może w różnym kolorze. W takiej chwili trzeba działać szybko – dobrze jest znaleźć takie połączenie klocków, które umożliwi ,,przeskoczenie” wszystkich wojowników. Jeżeli jest to niemożliwe (a może takie być), konieczne jest przerzucenie chociaż jednego stworka, by zachować ciągłość.

Nasi wojownicy bez przerwy się poruszają w górę, bądź w dół. Obie strony ekranu ,,ubezpieczone” są w śmiercionośne kolce, które po spotkaniu się z naszym podopiecznym automatycznie przerywają zabawę.

efee

Za zebrane monety możemy w sklepie dla gracza kupować kolejnych wojowników, bądź fanty do nich pasujące. W tym miejscu mam mały problem, bo nie do końca rozumiem przeznaczenie tych dokupionych obiektów. Nadają one naszemu bohaterowi charakteru, ale w zasadzie tylko tyle (albo czegoś nie zauważyłam) :) Tak czy inaczej, grę warto pobrać i warto powalczyć o główną nagrodę!

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button