Wideorejestratory

W najnowszym odcinku Operacji: Aplikacji” Angelika porównała aplikacje, które zmieniają telefon komórkowy w wideorejestrator. Ponadto zademonstruję wam również latarkę Tiny Flashlight oraz bazę utworów muzycznych Spotify Music.

Tiny Flashlight to bardzo użyteczny i prosty program dostępny na platformę Android. Odpowiada głównie za sterowanie lampą błyskową aparatu, która po włączeniu zamienia się w latarkę. Na szczęście producent przewidział, że nie wszystkie smartfony są wyposażone w diodę LED. Tiny Flashlight potrafi wykorzystywać ekran, który emituje białe światło i rozświetla ciemności. Ten tryb spodoba się wszystkim, którzy chcą przy okazji oszczędzić baterię. Tiny Flashlight jest lekarstwem na mrok. Z pewnością przyda się podczas niejednego, wieczornego spaceru, oraz za każdym razem gdy nie mamy pod ręką latarki.

oa-114.Still021

Spotify Music – aplikacja oferuje szeroki dostęp do świata muzyki. Na rynku istnieje mnóstwo utworów, wśród których można się pogubić, ale Spotify Music jest w stanie nimi zarządzać w prosty sposób. Dzieli wszystkie piosenki na albumy i wykonawców. Umożliwia też tworzenie własnych playlist. Dzięki aplikacji możecie dobrać utwory do własnego gustu i nastroju, bo w menu dostępne są gotowe propozycje oraz dedykowane rekomendacje. Spotify Music bardzo dobrze działa zarówno na telefonach, jak i na tabletach. Ponadto podstawowa wersja jest bezpłatna, ale niestety wyświetla reklamy oraz ogranicza odtwarzanie utworów do 10 godzin w ciągu miesiąca.

oa-114.Still026

W pojedynku spotkały się aplikacje, które zamienią Wasz telefon w samochodową kamerę. AutoKam to ciekawa propozycja z naszego kraju. Jest prosta w obsłudze, intuicyjna i świetnie odnajduje się w roli wideorejestratora. Nie ogranicza też funkcjonalności waszego smartfona, bo potrafi działać w tle. Konkurent natomiast jest bardziej rozbudowany. DailyRoads ma te same funkcje, co AutoKam, ale dorzuca jeszcze coś od siebie. Oferuje większe możliwości konfiguracji wideo, reaguje na wstrząsy i potrafi prowadzić dokumentację w formie zdjęć.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button