Okay? – jedna kulka, tak wiele do zrobienia!

Okay? pojawiło się w AppStore w czwartek jako nowość tygodnia. Jest to gra logiczno-zręcznościowa, w której dominują figury geometryczne, a nad nimi musi zapanować mała kulka sterowana przez nasz palec. Gra kibelkowa, idealna na krótką chwilę nudy, czyli nadaje się dla każdego, bo w końcu wszyscy mamy w ciągu dni takie momenty jak kwadrans nicnierobienia ;)

wfqqwfdqe

Gra autorstwa Philipp Stollenmayer oferuje minimalistyczną grafikę i bardzo sympatyczne zasady, które będą jasne dla każdego gracza. Na planszy ustawione są figury (są to kwadraty, trójkąty, prostokąty, itp.). Naszym zadaniem jest w jednym ruchu zbić je wszystkie z planszy przy pomocy jednej kuli.

Kulę stawiamy w dowolnym miejscu i nie odrywając palca od ekranu, ustalamy trajektorię lotu kuli, widząc jej pierwszą ,,odbitkę” w postaci kropek.

W zasadzie na tym wszystko się kończy i zaczyna. Więcej zasad nie ma, więc pozostaje jedynie grać. Czy zabawa jest wciągająca? Zdecydowanie tak Jest to tego typu produkcja, w której można spędzić maksymalnie kilkanaście minut ze względu na dość monotonną rozgrywkę, chociaż wcale nie oznacza to, że nudną.

vqv

Graficznie apka jest zdecydowanie minimalistyczna, więc będzie odpowiadać osobom lubiącym apki podobne do 2048, czy podobne. Mikropłatności teoretycznie w grze występują (tak wnioskuję po opcjach w AppStore), jednak ja ich na oczy nie widziałam, więc nie jestem w stanie wyjaśnić na czym polegają. Innymi słowy – gramy za darmo, do czasu pojawienia się magicznych dolarów na ekranie :)

icon
Okay?Philipp StollenmayerGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button