AdVenture Capitalist! – symulator działalności gospodarczej

Lubię nowości i chętnie je testuję. Tym razem padło na AdVenture Capitalist!. Gra autorstwa Kongregate to symulator inwestycyjny, w którym mamy okazję sprawdzić swoje umiejętności, jako właściciele firmy. Korzystając z możliwości daje dają nam twórcy, możemy naprawdę skrupulatnie prowadzić swoje finanse.

Zaczynamy od kilku dolarów, a z chwili na chwilę możemy zostać milionerami. Zabawa polega na zgarnianiu przychodów z naszych inwestycji i wkładaniu pieniędzy w kolejne etapy działalności. Możemy grać samodzielnie, co kilka sekund pacając w guzik zgarniający pieniądze, bądź postawić ma profesjonalistów, którzy będą robić to za nas za pewnym wynagrodzeniem.

AdVenture Capitalist! oferuje power-upy, dzięki którym zarobek przychodzi nam jeszcze szybciej. Możemy kupić ulepszenia, które sprawią, że mnożnik naszych pieniędzy zwiększy się kilkakrotnie. To nie są jednak tanie rzeczy :) Ale w końcu od czegoś trzeba zacząć i na coś trzeba zbierać.

Tytuł zapewnia bardzo dobrą zabawę przez długi czas. Można do niego zaglądać w każdej wolnej chwili, by zbierać profity. Autorzy bez przerwy urozmaicają swoją grę, więc można być pewnym, że na obecnych gałęziach gospodarczych się nie skończy. Nie pozostaniemy więc jedynie z myjnią i tego typu działalnościami, lecz będziemy mogli wybierać się na porządne zakupy.

Wizualnie aplikacja jest prosta, lecz bardzo przyjemna. Nie mogę powiedzieć, bym była zachwycona, albo rozczarowana – to dobra audiowizualnie apka, w której można spędzić wiele godzin przez wiele dobrych miesięcy. Polecam :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
AdVenture CapitalistHyper Hippo Publishing Ltd.GamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button