Wicked Snow White – lustereczko, powiedz przecie…

Wicked Snow White to ciekawa propozycja autorstwa Cogoo. Jeśli jeszcze nie macie dość match-3, przyjrzyjcie się bliżej opisywanej produkcji. Królewna Śnieżka i krasnoludki to nasz dzisiejszy numer jeden. Uwięzione w lodzie stworzenia czekają na ratunek – jeżeli my im nie pomożemy, zostaną tam na zawsze. I tu zaczyna się nasza przygoda…

rwrg — kopia

Skoro gra traktuje o Królewnie Śnieżce, nie może w niej zabraknąć jabłek. O tym autorzy nie zapomnieli i dosłownie na każdym kroku serwują nam kolorowe owoce pod różnymi postaciami. Jabłka są poszczególnymi poziomami, są także elementami, które przestawiamy podczas zabawy, jak również stanowią power-upy.

Działanie power-upów jest standardowe dla tego rodzaju aplikacji – tutaj chyba nie trzeba tłumaczyć zastosowania kierunkowych strzałek, tęczowego kryształu, czy wybuchowego eliksiru. Żeby zaopatrzyć się w specjalne, bonusowe fanty, musimy wydać trochę złotych monet. Pieniążki zarabiamy za pokonywania kolejny plansz, więc systematycznie możemy sobie dokupować niecne pomoce.

eg — kopia

Zależnie od poziomu, zadaniem gracza jest ukończenie misji w określonej ilości ruchów, pozbycie się lodowych bloczków, uwolnienie krasnali itp. Dostajemy 5 żyć. Jeśli nie pójdzie nam w levelu, zabierana nam jest jedna szansa (oczywiście w formie jabłuszka) i na jej naładowanie musimy poczekać 30 minut.

wr — kopia

Skłamałabym, gdybym powiedziała że Wicked Snow White jest jakąś nowością. To gra, jakich wiele, lecz wciągnęła mnie na tyle, by dać jej jeszcze pole do popisu. Z pewnością do niej powrócę, bo moje dotychczasowe match-3 robią się już nudnawe. Polecam więc fanom gier logicznych :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Wicked Snow WhiteCogoo Inc.GamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button