Weekendowa wyprzedaż produkcji Aspyr Media

Miałeś kiedyś ochotę pograć w komputerowe klasyki na swoim urządzeniu z system operacyjnym iOS? W takim razie teraz masz ku temu wyśmienitą okazję, ponieważ firma Aspyr Media przygotowała na ten weekend wyjątkową promocję i obniżyła cenę swoich najpopularniejszych produkcji do zaledwie 5 dolarów.

Tak, jak już wspomnieliśmy wyżej, wyprzedaż kończy się wraz z z końcem weekendu. Oznacza to, że jeśli zainteresuje Cię któraś z aplikacji objętych promocją cenową, będziesz musiał ją zakupić do końca dzisiejszego dnia, to jest niedzieli 29 stycznia.

Wyprzedaż obejmuje cztery gry, z których cena większości została obniżona aż o 50%. Nam z oferty najbardziej przypadła do gustu gra Tomb Raider 2, jednak należy też wspomnieć, że Aspyr postanowiło zmniejszyć cenę również i innych wydanych przez siebie hitów (mamy, oczywiście, na myśli wersje mobilne): NeverWinter Nights 2, Prey’a i Duke Nukem’a Forever.

Żadnemu z naszych Czytelników na pewno z nie trzeba zbytnio przedstawiać którejkolwiek z produkcji objętych promocją. Wszyscy znają przecież serie Tomb Raider czy Duke Nukem, na których pewnie nawet duża część z nas się wychowywała.

Tych, co nie zdecydowali się jeszcze na skorzystanie z oferty cenowej na komputerowe hity zamieszczone na AppStore, być może zainteresuje fakt, iż studio organizujące wyprzedaż, czyli Aspyr Media, to ceniona firma, która specjalizuje się w przenoszeniu gier z komputerów na urządzenia pracujące na systemie iOS. Do tej pory teksańskie studio współpracowało z takimi markami, jak chociażby Electronic Arts, Activision i Warner Bros.

Gry objęte promocją:

PREY – $4.99

Tomb Raider II – $4.99

NeverWinter Nights II – $4.99

Duke Nukem Forever – $4.99

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button