Racing Moto – prosta gra dla fanów szybkich motocykli

Racing Moto to kolejna prosta produkcja na urządzenia z Androidem, w którą na pewno nie pogracie przez wiele godzin, ale za to skutecznie zabijecie czas w poczekalni do lekarza czy na przystanku autobusowym.

Z racji tego, że jeszcze nigdy nie zawiedliśmy się na aplikacji stworzonej przez DroidHen, postanowiliśmy uruchomić na swoim urządzeniu dość chwaloną w internecie grę Racing Moto i przekonać się czy potrafi ona dać tyle samo rozrywki, co na przykład Fruit Slice, iRunner czy Donkey Jump.

Produkcja, w której główną rolę odgrywa motocykl, spodobała nam się, szczerze mówiąc, od samego początku, choć na pewno można w niej dostrzec jakieś mniejsze bądź większe wady.

To, co najbardziej może się podobać w Racing Moto, to na pewno zasady gry. Są one bardzo proste i nie wymagają długiego tłumaczenia, dzięki czemu opisywana przez nas gra w Android Markecie  zyskuje sobie każdego dnia nowych fanów.

O co więc właściwie chodzi w motocyklowej grze od DroidHen? Po prostu naszym zadaniem jest kierowanie pojazdu w taki sposób, by nie uderzył on w żaden jadący samochód. Im dłużej udaje nam się nie spowodować wypadku, tym szybciej nasza maszyna jedzie, utrudniając nam przy tym pobicie własnego rekordu.

Oczywiście inni uczestnicy ruchu nie jadą ciągle jednym pasem, co oznacza, że potrafią nam w dosłownie ostatniej chwili włączyć kierunkowskaz i skręcić w lewo lub prawo, a to powoduje, że grając w Racing Moto, nie możemy ani na chwilę oderwać wzroku od ekranu naszego urządzenia.

Bardzo ważnym atutem Racing Moto o którym warto wspomnieć na koniec, jest bez wątpienia również wygodne sterowanie za pomocą akcelerometru. Dzięki niemu gra nie nudzi się szybko i zapewnia nam naprawdę ciekawą, a zarazem prostą, rozrywkę.

Kolejną grę studia DroidHen ściągniecie z Android Marketu zupełnie za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button