The Most Wanted App – ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Listy poszukiwanych przez policję przestępców są pełne różnych nazwisk. Jeżeli chcielibyście w jakiś sposób przyczynić się do znalezienia chociażby jednego ze zbiegów, złodziei czy nawet morderców, pobierzcie na swój telefon aplikację o nazwie The Most Wanted App.

wanted

W aplikacji dostępne są realne zdjęcia obecnie poszukiwanych przez nasze organy ścigania przestępców. Pomysł jak dla mnie bardzo ciekawy. Bardzo się cieszę, że nasza policja wreszcie sięgnęła po rozum do głowy i wymyśliła coś, dzięki czemu każdy obywatel będzie w pewien sposób mógł przyczynić się do złapania jakiegoś zbiega.

No dobrze, dość już wychwalania. Czas przejść do konkretów. Czym jest The Most Wanted App? W aplikacji dostępne mamy dwa tryby gry. Pierwszy z nich to mini-gierka polegająca na łączeniu w pary zdjęć poszukiwanych. Dzięki tego typu zabawie mamy szansę bliżej przypatrzeć się twarzom i zapamiętać je. Co ciekawe, nasza policja w tej „zapamiętywance” pokusiła się o trzy poziomy trudności. Mogą więc grać zarówno dzieci, jak i dorośli ;)

wanted1

Druga część The Most Wanted App to nic innego jak baza informacji dotyczących osób poszukiwanych. Możemy w niej przeczytać o cechach szczególnych konkretnej osoby, zobaczyć zdjęcia czy zadzwonić pod numer telefonu do określonej jednostki policji, zajmującej się tym konkretnym przypadkiem.

The Most Wanted App do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button