Stupid Ella – mobilna przygodówka o… narkomance

W grach mobilnych mamy do czynienia z wieloma bohaterami. Czasem są to jacyś herosi ratujący planetę przed zagładą, czasem zwyczajne dzieci robiące psikusy rodzicom. Zdarzają się jednak także i dużo bardziej kontrowersyjne postaci. Do takich z pewnością zaliczyć można Ellę. Narkomankę z gry opisywanej w tym wpisie, którą twórcy nazwali po prostu… Stupid Ella.

Główna bohaterka gry na imię ma Ella. Jest młoda, ale nie ma zainteresowań podobnych do swoich rówieśniczek. Jej głównym zajęciem jest picie, palenie i branie wszelkiego rodzaju „dragów”. Widać to już po samym wyglądzie. Jeżeli myślicie, że w Stupid Ella przyjdzie Wam ratować wirtualną postać przed popadnięciem w silny nałóg, to grubo się mylicie. Niemniej jednak uważam, że produkt z tego wpisu jest godny polecenia.

Opisywana gra to nic innego jak przygodówka gatunku point and click. Jej autorzy przygotowali dla nas dokładnie 20 plansz, na których czekają nas przeróżne zadania. Czasem musimy coś odnaleźć, czasem odgadnąć. Różnorodność to spora zaleta. Niestety, poziomów póki co jest zbyt mało, by cieszyć się grą przed dłuższy czas. Bo przygotowane łamigłówki do trudnych, niestety, nie należą.

Stupid Ella posiada oryginalną i dobrze wyglądającą oprawę graficzną. Dźwięki w niej występujące także warto pochwalić, bo widać, że ktoś solidnie je przygotował.

Stupid Ella do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

Zakłady bukmacherskie

Back to top button