WakeTube – nowy pomysł na budzik

Masz już pomału dosyć swojego budzika w telefonie, który budzi Cię ciągle tymi samymi kawałkami muzycznymi, jednak póki co nie znalazłeś w Google Play żadnej aplikacji, która spełniałaby Twoje oczekiwania? Naszym zdaniem powinieneś bliżej przyjrzeć się aplikacji WakeTube, która nie tylko pozwoli Ci budzić się przy muzyce Twojego ulubionego zespołu, lecz na dobry początek dnia wyświetli nawet teledysk dostępny w serwisie YouTube. Brzmi ciekawie?

O różnego rodzaju budzikach pisaliśmy na łamach naszego blogu już wielokrotnie. Do tej pory jeszcze jednak nigdy nie opisywaliśmy dla Was programu, który potrafi zafundować poranne wstawanie przy pomocy materiałów video. Jest to więc dla nas swego rodzaju nowość, tylko czy aby na pewno godna uwagi? O tym już za chwilę.

WakeTube, tak jak już pisaliśmy, pozwala nam ustawić budzik z wybranym przez nas filmikiem dostępnym w popularnym serwisie YouTube. Zasada działania programu jest bardzo prosta. Po jego włączeniu ukazuje nam się ekran, w którym – dość standardowo – określamy, o której godzinie ma aktywować się budzik, a także – już mniej standardowo – wpisujemy słowa kluczowe interesujących nas materiałów video.

Jak się domyślacie, możemy wpisać sobie w odpowiednie pole nazwę zespołu, tytuł konkretnej piosenki bądź też nazwę filmu, z którego najlepszych kawałków mamy ochotę posłuchać sobie zaraz po przebudzeniu. Istnieje też, rzecz jasna, opcja umożliwiająca nam wklejenie całego linku do wybranego filmiku. Dzięki temu nie musimy martwić się tym, że program obudzi nas, przykładowo, teledyskiem, za którym nie za bardzo przepadamy.

W Google Play niektórzy użytkownicy narzekają na to, iż WakeTube nie wyświetla tych filmów, co powinien. Podczas samego testu programu tego typu problemów nie odnotowaliśmy. Musicie jednak pamiętać, by jak najdokładniej określać to, co chcecie po przebudzeniu zobaczyć.  Jeżeli bowiem wpiszecie tylko nazwę zespołu, to program może wyświetlić jakąś amatorską wersję piosenki albo uruchomi wywiad z wokalistą.

Aplikację z tego wpisu znaleźć można w Google Play. Dostępna jest w wersji płatnej i bezpłatnej. Czy warto ją pobierać? Jeżeli czujecie potrzebę oglądania teledysków czy trailerów filmów od rana, to wydaje nam się, że tak.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button