Skyfire – przeglądarka internetowa na iOS-a i Androida

Obecnie w Google Play i AppStore jest bardzo duży wybór programów służących do przeglądania zasobów internetu. Większość z Was pewnie w tej kategorii ma już swojego faworyta i nie zamierza w cale go zmieniać. Wiemy jednak, że istnieją też osoby, które jeszcze swojej ulubionej przeglądarki nie znalazły, dlatego właśnie od czasu do czasu staramy się pisać o tego typu aplikacjach. Dzisiaj nasz wybór padł na Skyfire, który może poszczycić się ponad 15 milionami pobrań.

Opisywana w tym wpisie aplikacja największą popularność zyskała przede wszystkim wśród użytkowników sprzętu z iOS-em. Dlaczego? Gdyż jakiś czas temu była ona jedynym programem do internetu, który pozwalał na oglądanie na iPhonie filmów video w technologii flash.  Wspomniana przez nas wcześniej funkcja nie jest jednak jedyną zaletą programu Skyfire, o czym zresztą za chwilę sami się powinniście przekonać.

Na samym początku warto wspomnieć, że przeglądarka, o której tutaj mowa, nie zajmuje w pamięci telefonu wiele miejsca, czego nie można powiedzieć o jej koleżankach po fachu. Ta cecha programu ucieszyć powinna przede wszystkim posiadaczy mniejszych smartfonów, którzy do swojej dyspozycji mają mało wolnych MB i raczej nie chcą ich większej części przeznaczać tylko i wyłącznie na jeden program.

Mimo że – jak już napisaliśmy – Skyfire jest raczej mało ważącym programem, znaleźć można w nim sporo funkcji. Na uwagę zasługuje przede wszystkim charakterystyczny dla tej przeglądarki pasek, który znajduje się na dole ekranu. Dzięki niemu – podczas przeglądania internetu – możemy w szybki sposób przeczytać sobie wiadomości, raporty giełdowe czy też odwiedzić Twittera bez konieczności zamykania aktualnie oglądanej witryny.

Oczywiście, program umożliwia użytkownikom dodawanie skrótów do ulubionych stron, a także pozwala – za pomocą zakładek – na przeglądanie wielu stron naraz. Nie mogło też zabraknąć w nim miejsca na pasek wyszukiwarki, z którego skorzystać możemy w każdej chwili, bez potrzeby wchodzenia na stronę Google.

Na koniec warto napisać, że przeglądanie stron w Skyfire odbywa się w naprawdę płynny i komfortowy sposób. Dodatkowo, sam program nie obciąża za bardzo procesora, a więc powinni być z niego zadowoleni nawet i posiadacze mniej wydajnych urządzeń.

Aplikację z tego wpisu znajdziecie w Google Play i AppStore. W tym pierwszym przypadku pobrać można wersję darmową, a dopiero później kupić wersję płatną. Użytkownicy iOS-a muszą natomiast od razu zapłacić za tę przeglądarkę około 3 dolary.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button