Lub vs Dub – dla graczy o wielkich sercach

Lub vs Dub to podróż po zapisie EKG. Dwóch przyjaciół – Lub i Dub skacze sobie radośnie po górkach i dołkach, omijając różnego rodzaju przeszkody. Opisywana aplikacja to zabawa dla jednego gracza, bądź kilku. Na tym samym urządzeniu mogą grać dwie osoby jednocześnie, zajmując miejsca po przeciwnych stronach smartfona.

Jeżeli nie przepadacie za rywalizacją w grupie, pokuście się o singleplayer. Sterowanie w grze odbywa się przy pomocy dwóch przycisków – skoku, oraz zmiany orientacji ,,do góry nogami”. Zapis EKG wykazuje różne fale. Nasz kwadratowy przyjaciel nie radzi sobie ze wskakiwaniem na ostre kolce. Przy pomocy ,,jump” pokonujemy małe uskoki (wybaczcie nieznajomość profesjonalnych nazw). Kiedy chcemy pokonać wysokie ,,/\”, musimy skorzystać z opcji ,,flip”.

W trakcie zabawy zbieramy serduszka, które dają nam dodatkowe punkty. Gra nie jest podzielona na levele, więc akcja toczy się do pierwszego błędu. Co prawda margines pomyłek jest dość duży i kilka razy możemy wpaść na górkę, lecz i tak produkcja od Jon McKellan moim zdaniem jest dość trudna.

Oprawa graficzna aplikacja jest bardzo ładna. Wszystko odpowiada tematyce EKG – dominuje czerwona jak krew barwa. Grywalność jest na wysokim poziomie. Możliwość zabawy z innymi na tym samym urządzeniu sprawia, że gra może być wykorzystywana praktycznie w każdej sytuacji.

Jeżeli chodzi o mnie – z pewnością pozostawię sobie Lub vs Dub na swoim jabłuszkowym urządzeniu. Ładnie, ciekawie i niezbyt prosto. Takie gry właśnie lubię ;)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button