Vote – wirtualny pojedynek Obamy z Romney’em

Dokładnie w lipcu pisaliśmy Wam o grze mobilnej na Androida, w której można było wcielić się w postać Baracka Obamy bądź Mitta Romney’a i powalczyć – w niespotykany jak na polityków sposób – o miejsce w Białym Domu. Dzisiaj chcieliśmy przedstawić Wam podobną grę, tyle że przeznaczoną dla użytkowników sprzętu z iOS-em. Gotowi na kolejne wirtualne starcie o fotel prezydencki?

Mobilna gra zatytułowana Vote daje graczowi możliwość wybrania swojego kandydata na prezydenta USA, a następnie wcielenie się w jego postać i stoczenie pojedynku z jego głównym konkurentem. Choć jako Polacy nie odczuwamy większych emocji związanych ze zbliżającymi się wyborami za Oceanem, to i tak powinniśmy, wydaje nam się, opisywaną tutaj grą się zainteresować i być może pomyśleć o stworzeniu podobnej przy okazji takiego samego politycznego wydarzenia w naszym kraju.

Stworzona przez studio Chair Entertainment Group produkcja prezentuje się pod względem graficznym bardzo dobrze. Trójwymiarowe postaci przedstawiające w kreskówkowy sposób Obamę i Romney’a wyglądają naprawdę ciekawie, a i złego słowa na pewno nie można powiedzieć o planszach, w których przychodzi im ze sobą walczyć.

Wszystkie elementy rozgrywki w Vote są ściśle związane z wyborami. Pojedynki odbywają się zatem, między innymi, w Białym Domu albo gabinecie prezydenckim. Jeśli chodzi natomiast o bronie, to możemy skorzystać tutaj z, na przykład, mikrofonu, kiełbaski z grilla czy – uwaga, uwaga – miecza świetlnego.

Spory wybór jest także wśród strojów dla sterowanej przez nas postaci. Poza tradycyjnymi garniturami możemy Obamę ubrać w stój boksera, a na przykład Romney’a – karateki. Widać, że autorzy gry Vote postawili w swojej produkcji przede wszystkim na humor, co jak najbardziej należy pochwalić.

Grę z tego wpisu pobierzecie z AppStore zupełnie za darmo. Warto ją, naszym zadaniem, przetestować i pomyśleć, jak wyglądałaby jej polska wersja.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button