Quick Fingers – mini-gry na wirtualnej kartce z zeszytu

Nie wszyscy mają czas, by grać na swoim smartfonie w rozbudowane produkcje. Dla tego typu osób idealnym rozwiązaniem może być aplikacja zatytułowana Quick Fingers, która jest zbiorem sporej ilości mini-gier.

Quick Fingers jest grą w pełni zintegrowaną z portalem społecznościowym Nk.pl. Jeżeli zatem nie masz konta na popularnej Naszej Klasie, aplikacja z tego wpisu raczej nie zagości w Twoim urządzeniu na długo. Nie będziesz bowiem mógł w niej korzystać z kilku funkcji, o których powiemy więcej w pozostałej części tego wpisu.

Produkcję mobilną stworzoną przez polskie studio JoJo Mobile można nazwać zbiorem kilkudziesięciu prostych mini-gier. Wielbiciele ambitnych wirtualnych zabaw nie znajdą w niej nic ciekawego, w przeciwieństwie do osób nastawionych na kilkuminutową rozrywkę zabijającą nudę.

W Quick Fingers przede wszystkim sprawdzić można swój refleks i spostrzegawczość. Dostępne w niej gry oparte są na popularnych w internecie memach i nie tylko. W jednej z zabaw występuje, na przykład, Hardkorowy Koksu, a w innej przychodzi nam bliżej poznać Henia i Beatkę z „Pamiętników z Wakacji”. Spędzanie czasu z aplikacją od JoJo Mobile to więc naprawdę świetna rozrywka.

Wszystkie dostępne w opisywanym produkcie mini-gry podzielone są na trzy poziomy trudności. Uważacie, że spokojnie dacie sobie radę na trudnym poziomie? Początkowo też tak sądziliśmy – wirtualne zabawy oferowane w Quick Fingers okazały się jednak o wiele bardziej wymagające.

Oprawa graficzna produkcji nie stoi na wysokim poziomie, tak samo jak zastosowana w niej – słabej jakości – ścieżka dźwiękowa. Biorąc jednak pod uwagę, iż mamy tutaj do czynienia z typową „pięciominutówką”, nie można wyżej wymienionych wad uznać za istotnie wpływające na frajdę czerpaną z gry. W końcu nikt nad takimi grami, jak Quick Fingers nie spędza całych dni.

Aplikację od JoJo Mobile pobierzecie z Google Play za darmo. Z racji tego, że zintegrowana jest ona z NK.pl, osoby nieposiadające konta na wspomnianym serwisie, nie mają w niej dostępu do wszystkich leveli w grach, a także nieudostępniona im została funkcja zapisywania stanu gry.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button