Virtua Tennis Challenge wkrótce dostępny dla użytkowników Androida

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich naszych Czytelników interesujących się tenisem ziemnym – już wkrótce w Google Play dostępna będzie mobilna wersja popularnej na całym świecie serii gier Virtua Tennis. Jak czytamy na łamach zagranicznych stron internetowych, trójwymiarowy tenis na urządzenia z Androidem ma być udostępniony w Internecie już w poniedziałek, 19 marca.

Gdybyśmy zapytali wszystkich fanów tenisa ziemnego, jaką komputerową produkcję tenisową uważają za najlepszą, bez wątpienia większość z nich odpowiedziałaby: „Virtua Tenis”. Nic więc dziwnego, że gdy tylko studio SEGA poinformowało o swoich planach wydania androidowej wersji jednego ze swoich hitów, w sieci pojawiło się bardzo duże grono osób z niecierpliwością wyczekujących premiery smartfonowego tenisa w trójwymiarze.

Jak czytamy w portalu DroidGamers.com, Virtua Tenis: Mobile Edition pojawi się w sieci dokładnie 19 marca. Póki co gra ma być dostępna jedynie dla posiadaczy Xperii Play.

Pozostali „Androidowcy” nie będą jednak wcale musieli długo czekać na pojawienie się najnowszej produkcji studia SEGA, bowiem zapowiedziano, że korzystający z Play najnowszego mobilnego tenisa będą mieli na wyłączność jedynie przez dwa tygodnie.Oznacza to, że w Google Play Virtua Tenis powinien pojawić się już 2 kwietnia bieżącego roku.

Niestety, w chwili obecnej żadna z zagranicznych stron internetowych nie podaje szczegółów dotyczących najmłodszego, smartfonowego dziecka firmy SEGA. Nie trzeba być chyba jednak geniuszem, by stwierdzić, że Virtua Tenis będzie dostępny w Google Play odpłatnie i z pewnością nie będzie kosztował mało (prawdopodobnie około 10 złotych).

Niewyjaśniona pozostaje również kwestia tego, kiedy Virtua Tenis trafi do AppStore. Być może SEGA będzie czekała najpierw na pierwsze wyniki swojej produkcji osiągnięte na rynku systemu Android.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button