TerraTime – oryginalna aplikacja upiększająca tapetę naszego telefonu

Znudziła Ci się już ustawiona w Twoim telefonie tapeta? Masz pomału dość standardowego elektronicznego zegara na wyświetlaczu, bo cenisz sobie przede wszystkim oryginalność? Jeżeli przynajmniej na jedno z tych dwóch zadanych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to bez wątpienia powinieneś zainteresować się narzędziem TerraTime, które pozwoli Twojemu urządzeniu zabłysnąć na tle innych, szarych telefonów z Androidem.

Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszystkim naszym Czytelnikom przypadnie go gustu opisywana w tym wpisie aplikacja. Jesteśmy jednak fanami różnego rodzaju upiększeń systemu, dlatego postanowiliśmy opisać TerraTime chociażby w ramach ciekawostek.

Zacznijmy od tego, czym tak naprawdę jest narzędzie stworzone przez Udell Enterprises. Nie jest to bowiem takie proste do wyjaśnienia, a wszystko dlatego, że TerraTime to nie tylko aplikacja pozwalająca nam sprawdzić aktualny czas na świecie, lecz również umożliwiająca przeglądanie informacji o fazach księżyca czy szczegółach momentów wschodu i zachodu Słońca.

Do najważniejszych funkcji opisywanego programu nie należy jednak opcja wyświetlająca czas w wybranym przez nas mieście (tego typu programów jest przecież całe mnóstwo), a opcja pozwalająca na personalizację i stworzenie własnej, oryginalnej tapety na telefonie.

TerraTime umożliwia swoim użytkownikom wybranie animowanej tapety przedstawiającej w efektowny sposób aktualne położenie chmur (zdjęcia satelitarne) lub miejsca na świecie, w których zaszło już Słońce.

Co bardzo ważne, aplikacja sama aktualizuje nasze położenie (GPS bądź Internet), dzięki czemu informacje o wschodach i zachodach, długości dni są cały czas aktualne.

Na koniec musimy też wspomnieć o bardzo ciekawej tapecie oferowanej przez TerraTime, a mianowicie o wirtualnym modelu Ziemi, który w każdym dowolnym dla nas momencie możemy obracać oraz przybliżać i oddalać.

Tych, którzy liczyli na sporo ciekawych funkcji za darmo musimy, niestety, zmartwić – TerraTime można pobrać z Google Play za nieco ponad 9 złotych. Czy to wysoka cena? Wszystko zależy przede wszystkim od nastawienia do narzędzi personalizacyjnych.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button