Video Camera – studio filmowe w Twojej kieszeni

Dla tych, co zawiedzeni są możliwościami domyślnie zainstalowanego w iOS-ie programu do nagrywania materiałów video, firma i4Software przygotowała ciekawą aplikację Video Camera, którą reklamuje w sieci jako studio filmowe dostępne w kieszeni.

W AppStore programów do obróbki wideo jest całkiem sporo. Video Camera nie jest jednak zwykłą aplikacją, dzięki której można na iSmartfonie stworzyć własny film. Jest to bowiem także program posiadający własne narzędzie do nagrywania materiałów, które jest w wielu kwestiach lepsze od tego standardowego, domyślnie zainstalowanego w iOS-ie.

Program od i4Software w trakcie tworzenia filmików pozwala nam dowolną ilość razy używać zoomu, czego nie można zrobić, korzystając ze zwykłego narzędzia zainstalowanego w iPhonie. Dodatkowo, opisywana aplikacja zawiera kilka bardzo ciekawie wyglądających filtrów, pozwalających na upiększanie naszych dzieł.

Jak wspominaliśmy, w Video Camera dostajemy do dyspozycji narzędzia pozwalające nam na stworzenie własnego filmu z kilku plików. Poza możliwością zamieszczania zwykłych wideo, program oferuje też zamieszczanie w filmie zdjęć. Nie zabrakło też w nim, rzecz jasna, różnego rodzaju dodatków w postaci napisów początkowych, końcowych czy wstępu, jakiego nie powstydziłoby się żadne profesjonalne studio filmowe.

Mimo że aplikacja z tego wpisu dostępna jest jedynie w angielskiej wersji językowej, korzystanie z niej nikomu z Was nie powinno sprawić problemów. Wiadomo, iż na początku trzeba wiele opcji przetestować, zanim dokładnie dowiemy się, do czego służą. Mimo to, naszym zdaniem, to zapoznania się ze wszystkimi możliwościami Video Camera nie potrzeba więcej niż kwadransa.

Niestety, sporym minusem produktu studia i4Software jest fakt, iż dostępny jest on w AppStore za prawie 6€. Za tę kwotę na pewno tej aplikacji byśmy nie kupili. Często jest jednak ona przeceniania, dlatego warto śledzić jej aktualną cenę.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button