Viber Candy Mania – match-3 na Vibera?

Powiem szczerze, że pierwszy raz spotkałam się z aplikacją, w której można logować się przy pomocy programu o nazwie Viber. W końcu nastąpiła rewolucja i Facebooka zastąpi komunikator? Być może. Viber Candy Mania to match-3 od twórców gry Jewel Bubble Mania (studia TeamLava).

qve

Viber Candy Mania oferuje aż 400 poziomów. Trzeba przyznać, że taka ilość leveli robi wrażenie. Twórcy obiecują, że co tydzień będą dostępne aktualizacje, dzięki którym gracze otrzymają nowe możliwości i zaktualizowane plansze.

Jak zapewne się domyślacie, w aplikacji przychodzi nam manewrować słodyczami w taki sposób, by wypełniać wyznaczone misje. Zabawa polega na łączeniu co najmniej trzech smakołyków w tym samym kolorze. Im więcej fantów uda nam się połączyć, tym większa ilość punktów wpłynie na nasze konto, a tym samym zdobędziemy więcej gwiazdek (od 1 do 3).

advaa

Power-upy to rzecz standardowa w przypadku match-3. Spotkamy się z kombosami, specjalnymi bloczkami i wybuchami. Za zarobione pieniądze (bądź kupione w systemie mikropłatności) możemy kupić ulepszenia, które przyspieszą przechodzenie kolejnych plansz.

Ciekawą rzeczą jest możliwość rywalizowania ze znajomymi przy pomocy Vibera. W ten sposób śledzimy ich wyniki, przesyłamy sobie prezenty i życia. Jeżeli chodzi o serduszka, to maksymalna ich ilość wynosi oczywiście 5 sztuk.

avqv

Od strony wizualnej aplikacja prezentuje się bardzo sympatycznie. Jest kolorowa i posiada wiele funkcji. Świetnie sprawdzi się w rękach zarówno dzieci, jak i dorosłych, fanów gier logicznych i innych.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button