Flight Control Rocket – kosmiczna zręcznościówka od Electronic Arts

Flight Control Rocket to rozwinięta gra zręcznościowa, w której zabawiamy się w swego rodzaju kontrolerów lotów, którzy muszą dbać o prawidłowy przebieg tras samolotów, by każdy trafił do odpowiedniego wlotu i nie doszło do kolizji między dwiema lub więcej maszynami.

Electronic Arts nie trzeba nikomu przedstawiać. Produkcje, jakie wychodzą spod skrzydeł tego studia zawsze osiągają sukces. Czy tak będzie również w tym przypadku? Postaram się Was namówić na to, byście dali szansę ich nowemu dziełu.

Do naszej dyspozycji oddano setki leveli, w których naszym zadaniem jest kierowanie zespołów, bądź jednostek do odpowiednich wlotów w statku kosmicznym. Akcja gry toczy się w nieznanej galaktyce. Za pomocą własnych palców, staramy się bezkolizyjnie koordynować ruch lotniczy.

Sterowanie odbywa się za pomocą przeciągania maszyn po ekranie do odpowiednich kolorystycznie wlotów. Nie mamy lotniska – naszym miejscem do przechowywania  dziwnych samolotów, jest właśnie ogromny statek. Zależnie od koloru naszego powietrznego statku, kierujemy go do analogicznego pod względem barwy lądowiska.

Musimy zwracać uwagę na to, aby nie spowodować powietrznego wypadku. Jeżeli tak się stanie, będziemy musieli zacząć od nowa nasz kosmiczną przygodę. Gra jest tak bardzo rozwinięta, że przygoda się praktycznie nie kończy. O ile na początku bez problemu powinniśmy poradzić sobie z kilkoma odrzutowcami, o tyle w kolejnych planszach będzie dużo trudniej. Zostaniemy dosłownie zasypani maszynami, które będziemy musieli tak kierować (robić przeróżne serpentyny i kołowania), by nie zderzyły się z z macierzystymi statkami.

Graficznie i dźwiękowo jest prawdziwie kosmicznie. Nie da się zasnąć :) Oprawa dźwiękowa nie przeszkadza w zabawie – wręcz odwrotnie – nakręca do dalszego działania.

Windows Phone daje możliwość wypróbowania swojej produkcji w dwóch galaktykach. Full wersja kosztuje 10 złotych. Jeżeli spodoba Wam się zabawa (a tak mniemam), będziecie mogli odblokować resztę przygód za niewygórowaną cenę.

Pobierze grę w AppStore (banner poniżej), bądź w Windows Store.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button