Unified Remote, czyli jak sterować komputerem

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że podczas oglądania filmu na komputerze chciałeś przyciszyć dźwięk, lecz nie za bardzo chciało Ci się ruszać z wygodnej kanapy? A może położyłeś się już do łóżka i nagle przypomniałeś sobie, że Twój komputer wciąż jest włączony i musisz wstać, by go wyłączyć? Jeżeli tak, to możemy Cię zapewnić – dzięki aplikacji Unified Remote nie będziesz już miał podobnych problemów.

Unified Remote to narzędzie, które powstało z myślą o użytkownikach systemu operacyjnego Android. Dzięki tej niezwykle użytecznej aplikacji jesteśmy w stanie w bardzo prosty sterować własnym komputerem z poziomu telefonu bądź tabletu.

Do najważniejszych funkcji Unified Remote z pewnością należy możliwość używania telefonu jako swego rodzaju „pilota”, dzięki któremu możemy włączyć inny film/utwór muzyczny, zmienić poziom głośności i wiele innych.

To jednak nie wszystkie możliwości, jakie Unified Remote oferuje swoim użytkownikom. Dzięki tej aplikacji możemy bowiem także używać telefonu jako touchpada, klawiatury czy menedżera plików zamieszczonych na dyskach twardych naszego PC-a.

Dodatkową, bardzo ciekawą opcją oferowaną przez Unified Remote jest także opcja wyłączania, resetowania komputera. Ta funkcja przydaje się z pewnością osobom, które często zapominają o wyłączeniu komputera przed pójściem spać lub wyjściem do innego pokoju.

Unified Remote jest aplikacją bezpłatną, dostępną na Android Market. Można również wykupić wersję premium, posiadającą kilka innych, bardzo praktycznych funkcji.

Steruj komputerem za pomocą telefonu. Wejdź na Android Market i ściągnij płatną wersję Unified Remote, bądź sprawdź jego możliwości, pobierając z Marketu wersję bezpłatną.

A oto filmik przedstawiający sposób działania aplikacji Unified Remote:

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button