Ubuntu Live Wallpaper – Ubuntu na smartfonie z Androidem

Kojarzycie filmik zapowiadający Ubuntu na smartfony i tablety? Jeżeli tak, na pewno z niecierpliwością czekacie na zakończenie prac nad wspomnianym systemem. Na wypadek, gdybyście należeli do bardzo niecierpliwych osobników, polecamy pobrać na swoje urządzenie Ubuntu Live Wallpaper.

Ubuntu Live Wallpaper – jak sama nazwa na to wskazuje – to „żywa” tapeta, która jest swego rodzaju „podróbką” zapowiadanego Ubuntu Touch. Mimo że nie jest to projekt oficjalnie stworzony przez pomysłodawców smartfonowego Ubuntu, przyznać trzeba, że wizualnie od samego początku prezentuje się bardzo dobrze.

Żywa tapeta robi bardzo pozytywne wrażenie. Wyświetla nam aktualną godzinę i datę. Co ciekawe, wszystkie dane aktualizują się tylko wtedy, gdy włączymy ekran główny. Dzięki temu tapeta nie pobiera zbyt wiele energii, a to przy żywotności dzisiejszych urządzeń, naprawdę ogromny plus.

Minusem opisywanej apki jest fakt, iż nie posiada ona wielu ustawień personalizacyjnych. Możliwość przesuwania zegara to zbyt mało jak na program, który instaluje się po to, by dobrze wyglądał. Cóż, pozostaje nam wierzyć na słowo autorom Ubuntu Live Wallpaper, którzy zapowiadają prace nad swoim projektem.

Na koniec warto wspomnieć, że opisywany program działa zarówno na tabletach, jak i smartfonach. Jeżeli zatem czujecie niedosyt, patrząc na Waszą obecną tapetę, może warto zainteresować się Ubuntu Live Wallpaper? Tym bardziej, że jest to apka całkowicie darmowa!

Ubuntu Live Wallpaper do pobrania za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button