HabitRPG – lista To-Do w formie…RPG-a

Korzystacie często z list To-Do? Jeżeli tak, lecz standardowe aplikacje do tworzenia list rzeczy do wykonania danego dnia Wam do szczęścia nie wystarczają, z pewnością powinniście zainteresować się programem o nazwie HabitRPG.

habit2

Opisywana aplikacja jest mieszanką standardowego narzędzia do przypominania i zapisywania rzeczy do zrobienia i gry mobilnej z gatunku RPG. Jak to możliwe? Już spieszę z wyjaśnieniami.

W opisywanym tytule – jak w większości programów tego typu – wpisujemy do specjalnych rubryk czynności, które planujemy wykonać w konkretnym dniu tygodnia. Z tą różnicą, że w HabitRPG za każde „odhaczenie” zadania otrzymujemy coś więcej, niż tylko widok skreślonego zdania, bowiem…dostajemy punkty doświadczenia.

habit1

Za wspomniany EXP możemy awansować na wyższe levele. Do dyspozycji dostajemy profil z naszą wirtualną postacią, która za wykonane bądź niewykonane zadania jest w odpowiedni sposób wynagradza bądź karana. Poza samym poziomem zmianie ulega także nasze mobilne wyposażenie oraz…liczba złota.

Pomysł na program bardzo przypadł mi do gustu. Muszę przyznać, że należę do osób, które zaplanowane przez siebie czynności lubią odkładać na później. HabitRPG zmotywował mnie do działania. Jeżeli Wy także należycie do odkładających wszystko na później leniuszków, powinniście programem z tego wpisu poważnie się zainteresować. Szczególnie, że jest on całkowicie darmowy i korzystać można z niego zarówno na smartfonie, jak i komputerze.

HabitRPG do pobrania za darmo z Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 8/10

Zakłady bukmacherskie

Back to top button