Clash of Elements – walka żywiołów!

Gry typu match-3 mają do siebie, że niemal wszystkie wyglądają tak samo i – oczywiście – chodzi w nich o to samo. Na szczęście, od czasu do czasu w Google Play pojawia się jakiś oryginalny tytuł, taki jak chociażby opisywana w tym wpisie aplikacja Clash of Elements.

Clash of Elements to z pozoru standardowa gra gatunku match-3. Rozgrywka w niej polega więc na dopasowywaniu do siebie „kamyczków” w tym samym kolorze. Wszystko odbywa się na wielobarwnych planszach, które za każdym razem zbudowane są całkowicie inaczej.

Tak jak wspomniałem we wstępie, Clash of Elements różni się od większości produkcji logicznych. Różnica polega na tym, iż w opisywanym produkcie mobilnym „zbieranie” elementów w różnych kolorach zostało nieco bardziej urozmaicone. Na czym urozmaicenie to polega? Otóż w tworze studia Cube Investments zabawa nastawiona jest na logiczną rywalizację między…żywiołami.

Na początku gry wybieramy postać reprezentującą konkretny żywioł. Następnie przychodzi nam rywalizować z innymi postaciami o śmierć i życie. Znajdujące się na planszy kółeczka w różnych kolorach symbolizują akcje: atak, obronę i tak dalej. Jak się pewnie domyślacie, zabawa kończy się wraz z momentem, gdy któraś z postaci straci wszystkie punkty życia.

Tryb multiplayer to bez wątpienia ogromny plus Clash of Elements. Niestety, często zdarza się, że rozgrywka jest przerywana, co zniechęcania do uruchomienia apki po raz kolejny. Mimo to, polecam Wam wypróbować opisywaną tutaj grę, gdyż – jako miłośnik match-3 – spędziłem nad nią dobrych kilkadziesiąt minut i wiem, że na tym nie koniec!

Clash of Elements do pobrania za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 9/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button