Twisty Hollow – zakręcona dziupla pełna skarbów

Twisty Hollow to gra autorstwa studia Arkadium. Normalnie trzeba za nią zapłacić około 10 złotych, lecz obecnie użytkownicy jabłuszkowych urządzeń mają okazję na pobranie jej za friko. Niestety, posiadacze Androida traktowani są jako bogacze i nie skorzystają tym razem z promocji. Czy mają czego żałować?

Akcja gry Twist Hollow toczy się w podziemiach (tak przynajmniej wynika z moich odczuć). Na zewnętrznych częściach okręgów znajdują się domy i blokowiska. Mamy więc wrażenie, że wszystko to, co robimy pochodzi z wnętrza ziemi. Część przypuszczeń się sprawdza – na przykład kopalnia diamentów. Są jednak zadania, które nijak nie kojarzą się z głębinami :)

Nasze zadanie nie jest określone jako robienie ciągle tych samych rzeczy. Nasz samozwańczy burmistrz co jakiś czas wymyśla nowe usługi, których musimy się podejmować. Klienci przychodzący po towary ustawiają się na zewnętrznej części ostatniego okręgu.

Jak widzicie, ekran gry podzielony jest na kilka obręczy. Każda pełni inną rolę. Dysponujemy również specjalistycznym zespołem. Każda z postaci ma swoje umiejętności i nie może mieszać się w sprawy innych bohaterów. Przykładowo – pan w niebieskim kombinezonie odpowiedzialny jest za toporek i kamień, z którego produkuje diamenty. Tak obracamy każdą obręczą, by w linii prostej ustawiły się wszystkie potrzebne przedmioty, z mężczyzną w roli głównej.

Nasz klient, nasz pan. To stara zasada, która w opisywanej aplikacji zdecydowanie się sprawdza. Nasi goście są niecierpliwi. Jeżeli nie dostaną rybek, steku, beconu, czy innych fantów, odejdą i nie pozostawią nam ani grosza. A chodzi o to, by zarabiać.

W ten sposób przechodzimy przez kolejne z dziesiątek leveli i trenujemy swoją szybką reakcję. Zabawa jest świetna i godna polecenia nawet za kwotę 10 złotych :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button