TubeMate – ściągaj filmy z YouTube na swój telefon

Jak wszyscy dobrze wiemy, serwis YouTube.com nie udostępnia swoim użytkownikom opcji pobierania zamieszczonych na nim filmów. Na szczęście powstał już program na Androida, który daje nam taką możliwość. Drodzy użytkownicy, przed Wami bardzo funkcjonalna aplikacja „TubeMate”.

Każdy z nas pewnie już nieraz oglądał zamieszczony na YouTube materiał, który chciał sobie pobrać na telefon i oglądać w trybie offline w dogodnej dla siebie chwili.  Jeszcze do niedawna jednak ciężko było znaleźć w sieci dobrze działający program umożliwiający nam pobranie teledysków czy śmiesznych filmików z YT.

Na szczęście w Android Markecie znów pojawiła się aplikacja „TubeMate”, dzięki której pobieranie materiałów video z jednego z najpopularniejszych serwisów internetowych, jest niezwykle proste i szybkie.

Opisywany przez nas program to chyba najbardziej ceniony YouTube Downloader dostępny dla systemu operacyjnego Android. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na to, że jest wygodny w obsłudze i oferuje wiele ciekawych opcji.

Do największych atutów TubeMate bez wątpienia należy możliwość wyboru rozdzielczości pobieranego filmu. Możemy więc za pomocą aplikacji pobierać materiały zarówno na słabsze urządzenia (mniejsze rozdzielczości), jak i te mocniejsze (jakość HD).

Poza tym, co bardzo ważne,  program wszystkie wybrane przez nas filmy pobiera w tle, co oznacza, że możemy swobodnie przeglądać sobie sieć w momencie, gdy aplikacja ściąga, na przykład, wybrany przez nas teledysk muzyczny.

Korzystając z TubeMate nie musimy również martwić się o to, że w trakcie pobierania pliku zerwie nam się połączenie z internetem. Aplikacja posiada bowiem funkcję wznawiania pobierania, dzięki czemu rozłączający się internet nie będzie sprawiał nam już jakichkolwiek problemów.

Podczas testu programu bardzo spodobała nam się także funkcja konwersacji wybranego filmu na format MP3, która działa we współpracy z aplikacją MP3 Media Converter.

Nie możemy też ukrywać, iż zaskoczyło nas to, że TubeMate można pobrać z Android Marketu (w sytuacji, gdy program nie będzie dostępny w Markcie, należy udać się na stronę producenta TubeMate) zupełnie za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button