Spy Mouse – pomóż myszce zdobyć ser

Przed Wami kolejna bardzo ciekawa produkcja z gatunku tzw. drawing games, które stają się coraz popularniejsze na urządzenia z iOS-em oraz Androidem. Spy Mouse to gra, w której wcielamy się w rolę mysiego Jamesa Bonda, którego zadaniem jest wykradniecie sera największym wrogom, czyli kotom.

Na początku małe przypomnienie czym są wspomniane już przez nas drawing games. Otóż w produkcjach tego typu nie poruszamy głównym bohaterem bezpośrednio, a jedynie poprzez wyznaczanie mu drogi za pomocą palca. Szczególnie drawing games sprawiają dużo frajdy użytkownikom tabletów, jednak i w niektórych smartfonach można nieźle się bawić, rysując trasę głównej postaci gry.

Jak już wspomnieliśmy we wstępie, w Spy Mouse wcielamy się w postać mysiego szpiega o imieniu Squeak, który strasznie kocha jeść ser i stara się za wszelką cenę wykraść go jak najwięcej z miejsc strzeżonych przez wrogo nastawione koty.

Nasze zadanie polega na rysowaniu myszy właściwego toru, tak by nie została ona dostrzeżona przez żadnego miauczącego rywala. Nie jest to jednak proste, gdyż koty – jak się okazuje – nie tylko potrafią spać, lecz również patrolować miejsce, w którym znajduje się ser. Widzimy więc, że, aby przejść dany level w Spy Mouse trzeba czasem sporo pomyśleć i spędzić czas na obserwacji zachowań „strażników sera”.

To, co w szczególności może się spodobać w opisywanej przez nas produkcji, to bez wątpienia spora ilość zadań do wykonania. Dlatego jeśli szukasz rozrywki na wiele godzin, Spy Mouse może być dla Ciebie świetną propozycją.

Do atutów aplikacji studia Electronic Arts zaliczyć również trzeba przyjemną dla oka, kreskówkową grafikę. Świetnie brzmi też zastosowana w grze oprawa dźwiękowa.

Spy Mouse możecie pobrać z AppStore i Android Market. W obu przypadkach gra jest płatna.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button